Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi véleményetek azokról a...

Mi véleményetek azokról a szülőkről akik halálra rémítik a kisgyerekeiket és közben ezen szórakoznak?

Figyelt kérdés

itt is van Japánban a legújabb szórakozás show műsor köré épített gyerek ijesztgetés mégis miféle perverzség ez?


[link]



2012. júl. 6. 21:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
ne meglepő ez náluk...de mit értelmes emberi lény szerintem nem kell kifejtenem a véleményem.
2012. júl. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Na hát ez aztán baromi vicces volt...elmebetegek....
2012. júl. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Normális szülő azt nézi, hogyan óvja meg mindenféle rossztól a gyereket ezek meg direkt sokkolják őket.Nem értem miért jó, ha a gyerek azt hiszi, hogyha baj van a felnőttek tehetetlenek, magukra vannak hagyva. Borzalmas.
2012. júl. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

ahhoz képest a gyerekek nem is ijedtek meg annyira, de a nagyobbik fiú rendesen kiakadt.

Nem csoda, hogy a japánok nem normálisak.

Egyre többmindent hallani róluk, meg a kínaiakról, nem hogy nem normálisak, felháborító... áááá... nem is tudom, mit mondjak

2012. júl. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
nekem ez azért külön vicces mert nem is olyan rég az egyik emberke dicsérte igen a japán kultúra felsőbbrendűségét (anime manga) és közben le lett sz*rozva az egész nyugat Európával Amerikával meg úgy amblokk az egész nyugattal együtt h mekkora nagy szemét van itt errefelé és h a nyugati ember azt a fajta kultúrát nem foghatja fel soha ésszel (valóban nem) de engem vlgül is nyugtat az a tudat h a nyugati kultúra nem a pedofíílián a gyerek molesztáláson alapszik mint a sárgáké...
2012. júl. 6. 22:13
 6/17 anonim válasza:

Lehet pervezség de mégis a japán generáció perverzenis de tartja magát , nemugy mint a magyarok .. orbán megélne 40ből persze ..

Amugy ilyet én meglátnák ugy kezdeném hogy a fején 2törnék 1 széket.

2012. júl. 7. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
atyavilág...ezek tényleg nem normálisak...bár eddig is tudtam, de hát szörnyű...komolyan...:-(((
2012. júl. 7. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
57%

A férfi a végén arról beszél, hogy ez azért kellett hogy megtanítsa a gyerekeknek, hogy milyen fontos a csapatmunka, hogy csapatban sokkal könnyebb győzni, stb..


És a japán kultúra igenis egyedi hiába furcsa a nyugatiaknak. Ott minden máshogy van, aki nem foglalkozik ezzel behatóbban, fel sem fogja, hogy mennyire összetett, ambivalens társadalom ez.

2012. júl. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

WTF? csapatmunka? miről beszélsz ember? ha azt akarja h legyen jó csapatmunka vigye el őket kosarazni vagy focizni, de h egy 5 éves vagy még annyi se gyereket halálra ijeszteni mert így megtanulja mi a csapatmunka ember! neked meg mi bajod van? minden rendben odabent?


ez az egyediség mégis miben nyilvánul meg? talán a munkába induló tini bugyit szaglászó perverz állatokban? ami teljesen természetes vagy miben? miben még a kisgyerekek halálra rémisztésén kívül? valóban nagyon felsőbbrendű társadalom mert robotkutyát csinálnak ami sz*rik

2012. júl. 7. 10:06
 10/17 anonim ***** válasza:
35%

Szerintem kettőnk közül neked van valami bajod. Mint mondtam már, a japán kultúra semmiben sem hasonlít a nyugati országokéra. Rajtad áll, hogy elfogadod-e azt, hogy ami más, az nem feltétlenül rossz. Attól még, hogy te nem érted, vagy érzed át a japán mentalitást, addig nincsen miről beszélnünk, mert én magyarázhatnám neked, hogy mennyire ellentmondásos, és mégis összetett, összedolgozó társadalom ez, nem értenéd. Mert nem akarod érteni, mert könnyebb azt mondani, hogy "hülye, perverz sárgák".

De ha gondolod, mesélhetek.

2012. júl. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!