Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi az ami tényleg hatásos...

Mi az ami tényleg hatásos melegkiütésre 3 évesnek?

Figyelt kérdés

Egész nap bugyiban lófrál, többször tusol, fürdik.Ezek a nyavajás melegkiütések meg csak jönnek és jönnek.

Nem használ a Gabi hintőpor, és a Naturlandos sem.


2012. júl. 8. 22:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Boraxos popsikrém. Valamelyik patikában tartják készen, valahol készíttetni kell.
2012. júl. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Őszintén? Az enyhülő idő lesz hatásos. Napi többszöri tusolás, pancsolás.

Nálunk 32 fok van a lakásban,még éjjel is. Egyszál bugyiban vannak a gyerekek, de rémes ahogy kinéznek. Nekünk nem ajánlottak rá semmit, mert a kencék, hintőporok, púderek csak eltömítik a pórusokat, a bőr még nehezebben lélegzik.

Csúnya jelenség, az biztos, de ártalmatlan.

2012. júl. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Amíg ilyen hőség van, nem nagyon tudsz mit tenni.
2012. júl. 9. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Aloe first. Nekünk bevált.
2012. júl. 9. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én kamillateával kenegetem át,szuperül nyugtatja a bőrt!
2012. júl. 9. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm!
2012. júl. 9. 11:36
 7/9 anonim ***** válasza:
kamillás hintőpor.
2012. júl. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kisfiam súlyosan atópiás, gondolhatod mennyire hiányzik nekünk még a meglévő bőrproblémák mellé a melegkiütés! A bőrgyógyászunk ajánlata, ami nekünk bevált: vettem hűsítő kendőket (Én Baleát, mert azt az egyet bírja a gyerek bőre) és Aloe vera spray-t. Ez a kettő együtt el ugyan nem mulasztja, de hűsíti és nyugtatja a bőrt a kiütések helyén is.

A kamillával és kamillatartalmú krémekkel vigyázz, mert azok szárítják a bőrt. De mivel a te fiadnak egyébként nincs baj a bőrével, szerintem nyugodtan lemosogathatod neki napjában 1-2-szer kamillateával is, mert az is szárítja a kiütéseket és gyulladáscsökkentő hatású.

2012. júl. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Az én gyerekem is atópiás:(

Köszi szépen!

2012. júl. 9. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!