Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Normális az, hogy lassan 3...

Normális az, hogy lassan 3 éves kisfiam picit szőrösödik?

Figyelt kérdés
Szeptemberben lesz 3 éves. Finom pihék vannak a bajuszkájánál, lábszárán, karján is. Nem sok, de azért látszik. Valami hormon probléma lenne? Vagy normális ez? Nem korai?
2012. júl. 10. 13:17
 1/6 anonim ***** válasza:
auuu, nem nem korai, nem hormonzavar, semmi egyéb, teljesen normális. az ő kis testének is kell valami ami "megóvja " a bőrét. de kérdezz rá a dokitol vagy védőnötől ha itt nem hiszed el.:)
2012. júl. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az én kisfiamnak is van, sőt, mikor megszületett szőrös volt háta, mint egy kismajomnak:) Az lekopott, de pihéket látok itt is-ott is...Hát mégiscsak fiú....:)
2012. júl. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom mennyire normális, de a 2,5 évesem is pihés. Neki még a kis zacsiján is van. :-) Mondjuk a szájánál még nem tűnt fel.

Szerintem nincs ezzel gond. Már amíg csak pihés, kis szőke szőrök. Elvégre nekünk is van majdnem mindenhol, még ha nem is feltűnő.

2012. júl. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Megnyugodtam.:)
2012. júl. 10. 13:29
 5/6 anonim ***** válasza:

Az én fiam decemberben lesz 3 és már régóta figyelem én is a kis arcát, lábát.

Anyósom iy ilyen szőrös típus, a férjem is, biztos vagyok benne hogy a fiam is hamar fog szőrösödni. Egyelőre nem látom kórosnak.

2012. júl. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én drágám is tiszta szőrcsomó Ő már születése óta szőrös az én kis csitukám:-)))))))Nyugi nincs semmi gáz
2012. júl. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!