Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Utcán, boltban pelus nélkül?

Utcán, boltban pelus nélkül?

Figyelt kérdés

2 hét alatt nappalra teljesen szobatiszta lett a kicsim. Egész nap elől van a bili, pelus nélkül van. Most már ott tartunk, hogy az utcára sem akar pelenkát felvenni, én mégis félek vele a nélkül elindulni vele, hiszen az utcán még meg tudjuk oldani bokorban, fűben a pisilést, de vásárlás közben már nem.

Mit tanácsoltok, vegyek papírbilit? Vagy még túl korai, hogy utcára is pelus nélkül menjünk?



2012. júl. 10. 15:57
 1/10 A kérdező kommentje:

Elnézést a fogalmazási hibákért, gyorsan írtam.

Annyit még hozzátennék, hogy 22 hónapos, szeptemberben kezdi a bölcsődét.

2012. júl. 10. 15:58
 2/10 anonim ***** válasza:
80%

nyugodtan mehettek utcára is . vigyél kis váltobugyit kis nacit.

papirbilit nem vennék mert amilyen ritkásak a köztéri kukák ha produktum van kb. kilóméterekig kéne hurcolni mire kidobhatnád. pff.

2012. júl. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is csak váltóruhát vigyél magatokkal, ha becsúszik a pisi akkor ruhacsere és kész..:)
2012. júl. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha már egy ideje egész nap szobatiszta, akkor nem kell attól félned, hogy a boltban összepisili magát! Vissza tudja addig tartani, míg fizetsz, kimész és keresel egy bokrot, fát, ahol tud pisilni. Aki már megszokta, hogy nem engedi csak úgy el magát, az vissza tudja tartani.

Semmiképp ne adj már rá kintre pelust. Az csak összezavarná! Inkább vigyél váltó bugyit/alsógatyát, ha pici becsurogna...

2012. júl. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
79%
nekem az a tapasztalatom, hogy már az ilyen kicsik is nagyon büszkék tudnak lenni, hogy nem kell nekik pelus és vissza is tartják, nálunk útközben talán egyetlen egyszer volt ruhacsere. Nyilván nem szabad leszidni, ha mégis úgy alakul, hogy szükség lesz a váltóruhára, de szerintem nem fog kelleni. :-)
2012. júl. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mindenhova viheted, csak egyedül vásárolni ne!:) Kezdetben mi együtt mentünk apával (amikor a pelus lekerült) hát volt is 10 percenként riadó, h "nekem pisilni kell", akkor apa kiment vele. Én újból egyedül akkor mentem vele vásárolni, amikor 100%osan szobatiszta lett (mmint hogy nem féltem, h baleset lehet egy áruházban)
2012. júl. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Pisiltesd meg előtte és csináljatok a legközelebbi boltban egy gyors vásárlást pelus nélkül, próbaképpen, vigyél váltóruhát, és kész. Ha kell pisilnie, szólni fog, de ki fogja bírni, mert büszke lesz magára.
2012. júl. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Ma voltunk IKEA-ban, itthon még pisilt egyet, aztán amikor kiszálltunk az autóból akkor is. Nagyon izgultunk a férjemmel, de semmi nem volt egész úton. Szólt mindig, hogy anya pisi, akkor mentünk a wc-re bilivel, kétszer nem is kellett neki, de azért csak rácsücsült. Nagy lépés volt ez nekünk, olyan boldog vagyok :)
2012. júl. 11. 16:19
 9/10 anonim ***** válasza:
gratulálok, mondtam én, hogy nagyon élvezik a nagylányoskodást/nagyfiúskodást és nem lesz semmi baj :-)
2012. júl. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
7-es vagyok, gratulálok, nagyon ügyes, innentől már sima az út.
2012. júl. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!