Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen ruhákra lesz leginkább...

Milyen ruhákra lesz leginkább szüksége a kislányomnak, ha ősztől bölcsibe megy majd?

Figyelt kérdés
Miben vannak a csoportszobában,milyen lábbeli kell ?
2012. júl. 11. 14:58
 1/6 anonim ***** válasza:

melegítő nadrág kell pár db. ami nem füzős a derekánál -veszélyes- sima gumis. felülre pólóanyagú felső h. v. rövid újjú .

body és harisnya amit kérnek be váltóruháknak és cipőt olyat vegyetek amiben szellőzik a lába. fehér gumi talpú puha kényelmes. szandál is lehet !

2012. júl. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom nálatok is úgy lesz-e, mint nálunk volt, de marha meleg volt bent. Úgy fűtöttek, hogy folyton 24-25 fok volt. Egy szandál volt a váltócipője és folyton nyári ruhákba öltöztettem át, mikor beértünk vele. Harisnya volt rajta a nadrág alatt legtöbbször ősszel és télen, így a nadrágot levettük és ment rá a szoknya, ruha vagy egy rövidnadrág és póló. Mikor jött haza, akkor meg ráadtuk a nadrágot és egy vagy a hidegtől függően két pulcsit. + Az időnek megfelelő kabát. Bentre a zsákjába mindig annyi ruhát raktam, hogy legalább 2-3 váltásnyi legyen, mert ilyen korban még sokkal több a "baleset", mint az oviban.
2012. júl. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Állítólag itt is meleg lesz.


Én idáig nagyon szerettem a kislányomon a pamut leggings nadrágokat,ha jó idő volt,arra még egy csini szoknya ,vagy egyberuha nagyon csinos :-).

Lehet ilyeneket ráadni ?

2012. júl. 11. 15:14
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, miért ne? Én is csinosan, de kényelmesen öltöztettem mindig. Attól, hogy kicsi és játszik nem kell szakadt és foltos mackókban, egy szál bodykban lenniük.
2012. júl. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Melegítőnadrág, pólóval, vagy harisnya kis szoknyával, nálunk is ezek az összeállítások a menők, mert nálunk is meleg van télen. Arra készülj fel, hogy gyorsan fognak kopni a ruhák, legalább is nálunk így van, és a festék amivel festenek, fils stb, sem mindíg jön ki. Célszerű kicsit használtabb ruhákat vinni a gyerkőcnek, amit már nem sajnálsz nagyon. Persze nem azt mondom, hogy koszosba, meg rongyosba vidd, rám is rámszóltak, hogy ne adjak rá ilyen csinos meg szép ruhákat. Ja meg ugye eleinte sokszor le is eszi majd a ruháját.
2012. júl. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én azért nem szerettem a lányomon a szoknyás és harisnyás megoldást, mert nagyon macerás szegénynek le/felhúzni, és igazán szerettek a gondozónénik segíteni benne neki. Nem egyszer volt olyan is, hogy szegénynek belógott a wc-be hátul a ruha. Sokkal kényelmesebb egy egyszerű tréning nadrág és felső, divatozni meg akkor divatoztunk ha mentünk valahova. Mondjuk ősszel és a hűvösebb tavaszi napokon, mikor jártak ki udvarra én bentre inkább cicanadrágot adtam rá, így kintre kényelmesen rá tudott húzni egy melegítőt és nem fázott fel. Mert a dadusok nálunk nem bajlódnak plusz harisnya felhúzásával...

Bentre Zetpol cipőt szoktam venni, kintre az utcait használta.

Mi benti ruhában mentünk, nem öltöztünk külön át. A szekrénybe mindig készítettem be jó pár csere bugyit, egy-két pólót, hosszú ujjú felsőt, pamut nadrágot, egy melegítő együttest.

2012. júl. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!