Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Gyermeketeknek is rengeteg...

Gyermeketeknek is rengeteg plüsse van? Kisfiamnak annyi van, hogy egy egész játéktartónyi tele van azokkal. (Ma át is mosom mindet. )

Figyelt kérdés
2012. júl. 16. 07:52
 1/6 anonim ***** válasza:
igen majdnem ugyanannyi mint neked
2012. júl. 16. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az én fiamnak nem sok van, mert nem érdekli. Van egy óriás Micimackója (apámtól kapta Mikulásra), 2 plüss nyula (Snuffi nyuszi és Kockás fülű nyúl - utóbbi születése óta megvan neki) és 2 lova (egy pici horkoló ló és egy nagyobbacska sima). Az én plüsseimet szokta néha elhurcolászni (hamar megunja), nekem van vagy 50 db, most épp a Micimackóból Tigris a sláger nála.
2012. júl. 16. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az én fiamnak pont 50 db van,most mostam ki őket és megszámoltam :-)
2012. júl. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
akkor nem vagyok egyedül. Én nem számolta meg őket. Most mosom őket. Már a 2. adag megy. De lesz még egy adag, azok nagyobbak így lehet, hogy csak 2 adagba megy a gépbe:-)
2012. júl. 16. 10:39
 5/6 anonim ***** válasza:
A fiamnak nincs sok, amiket használ, azokkal alszik. Csak egy párat vettünk neki konkrétan, a többi még vagy az enyém volt, vagy még akkor vettem, mikor még ő nem volt meg (pl. Londonban eredeti disney boltban micimackót, fülest, most azokkal alszik) Játéknak nem használja, így mi nem is tartjuk elöl, csak azokat, amikkel alszik, az kb. 6 db.
2012. júl. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én lányomnak is rengeteg van, pedig én alig vettem neki a 6 év alatt (max 5 db-ot) De volt, hogy 2 zsákkal küldött át a szomszéd néni, mert az unokájának már nem kell. Meg sokat kapott, amit keresztanyum varrt neki alkalmakra, vagy csak úgy. Még nem számoltam meg, mennyi van, 100 db biztos.
2012. júl. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!