Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hány éves korától aludt...

Hány éves korától aludt gyermeketek rendes ágyon? Hogy történt az átszoktatás a nagy ágyra?

Figyelt kérdés
Én még szeretném húzni az időt kiságyban,2 éves kisfiammal,de már vannak gyenge próbálkozások ki-és bemászásra.Nálatok hogy ment?

2012. júl. 16. 09:14
 1/9 anonim ***** válasza:
2 évesen cseréltük ki a rácsos ágyat. Egyszerűen csak kivittük a rácsosat, és beraktuk az új ágyat. A lányom nagyon örült neki, oda volt érte. Semmi fennakadás nem volt az átszokással. 1-2 hétig még ki is hangsúlyozta olykor, hogy neki új ágya van, és ő ott alszik.
2012. júl. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egy évesen kapott a lányom leesésgátlós ágyat, nagyon szerette. Az első 1-2 alvás fura volt neki, de utána nem volt gond.
2012. júl. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

a harmadik szülinap előtt két hónappal kapott új ágyat.semmi gond nem volt a rácsossal,elfért benne,szerette,nem próbált belőle kimászni,de már úgy gondoltam,hogy nagyfiú,ideje nagy ágyat kapnia.felnőtt méretű ágyat csináltattam neki asztalossal leesésgátlóval.csináltattam hozzá verdás ágytakaró+falvédő+díszpárna szettet.aznap,amikor elhoztuk az ágyat elvittem a szüleimhez,és ott aludt(ez volt az első alkalom).másnap délelőtt hoztuk haza a fiam,és akkor látta meg az új szobáját.teljesen át lett rendezve.nagyon tetszett neki,az a boldogság az arcán nagy öröm volt.

aznap délben nem aludt,annyira izgatott volt,de este minden gond nélkül elaudt benne.az esetek nagy részében nem mászkál,reggel szól,ha felébredt,de előfordul,hogy leveszi a hálózsákot,átjön és arra ébredek,hogy ott áll mellettem,és mosolyog.

szóval nálunk minden gond nélkül ment.de mondjuk az én fiam mindenben ilyen,hamar alkalmazkodik

2012. júl. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2,5 évesen, akkor kapta meg a szobát is. (addig 1 szobában aludtunk). Semmi gond nem volt. Nagyon élvezte a nagy ágyat, a saját kis birodalmát. Csak nekem volt furcsa, mert ha éjjel felébredtem, akkor nem láttam:-) Idő kellett mire megszoktam.
2012. júl. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
19 hónaposan kapott leesésgátlós ágyat,semmi különbség nem volt...első 3 este tettem egy matracot az ágy mellé,hogy ha esne oda essen,de eszében nem volt kimászni...ugyanúgy kiabált mint azelőtt ,ha valami kellett neki...
2012. júl. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
17hós volt a lányom mikor kapta a leesésgátlós ágyát. Tetszett neki nagyon,nem volt gond először vele. Aztán 2-3hét múlva volt egy olyan időszak,hogy nem akart benne megmaradni,de ez elmúlt szerencsére.
2012. júl. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hű,de jó nektek.Én meg félek tőle.Mi van,ha kimászkál nekem és nekiáll éjszaka játszani?Vagy méginkább a délutáni alvásnál!
2012. júl. 16. 13:18
 8/9 anonim ***** válasza:

Mi kb. 16hósan kivettünk rácsokat az ágyból, és nagyon boldog volt vele, nem jött ki, talán 1-2x.

Majd ezen felbuzdulva 20 hósan kapott egy leesésgátlósat, erre egy kicsit nehezebben szokott át, meg érdekesmód este többször kijön, de ha mondom neki, hogy jó, akkor anya alszik az ágyadban, akkor nemet kiabálva rohan vissza, és fekszik fel rá. Első alvásnál egyből leesett róla sajnos, pedig tettem oda széket, párnát de vhogy arrébb rúgta a lábával, akkor 2 éjjel még visszatettem a rácsosba, de aztán megváltunk tőle, most már imádja..:-)) Sztem most már nektek is itt az idő...:-))

Sok sikert!

2012. júl. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2. 5 evesen kapott olyan agyat amit 3 meretre lehet kihuzni, 140 cm-re van es van az oldalan felig leesesgatlo, na oda kell valami puha mert folyton beverte magat, de nem volt semmi problema az atmenettel, ugyanugy aludt mint a masikban.
2012. júl. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!