Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2,5 éves kisfiam kb 1 hete...

2,5 éves kisfiam kb 1 hete furán pislog, néha sűrűn, néha nagyokat. Volt nálatok ilyen?

Figyelt kérdés

Azért nem azt kérdezem, hogy mi lehet az oka, mert utána olvastam (itt is és máshol is) és rengeteg okot találtam. Pl fényérzékenység, Tik, távollátás, kötőhártya gyulladás, epilepszia. De ha pl kötőhártya gyulladás lenne nem kéne hogy piros legyen a szeme? mert az ő szemén semmi nem látszik. Egyébként csinálja a tűző napon és a sötét szobában is, szóval a fényérzékenységre sem gondolnék. Vagy ettől függetlenül lehet?

Pont 1 éve voltunk szemészeten, mert a védőnő kancsalnak látta, de mindent rendben találtak, még a látását is. Igaz, azt mondták, hogy 2 hónap múlva menjünk vissza, de semmi értelmét nem láttam, ezért nem is mentünk. Nagyon bunkó volt a doki, úgy éreztem, hogy csak az én megnyugtatásomra hívott vissza. Szóval ha most megyünk, biztos másik dokihoz megyünk, csak azt nem tudom mit szólnak majd ha mutatom az előző papírt és látják, hogy nem mentem vissza. Egyébként 1 év alatt romolhatott a látása, ha tavaly még rendben találták?


2012. júl. 19. 13:36
 1/7 anonim ***** válasza:
látásával lehet baj lehet valamely jellegű (hártyás dolog lesz a vége szemészetre kell vinni
2012. júl. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kistesó nem érkezett véletlenül?
2012. júl. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem. Pont ő a kistesó. Én is gondoltam valami lelki problémára. Mostanában nagyon hisztis, itt a dac-korszak és elég sűrűn van büntetve. Szeptemberben kezdi a bölcsit, de nem stresszelem vele, meg szerintem van is kedve hozzá.
2012. júl. 19. 14:23
 4/7 anonim ***** válasza:

Mert nálunk is volt ilyen, pislogni kezdett, elvittük gydokihoz, és azt mondta ez 100%, hogy tik. (Nálunk kistesó miatt).

De menj vissza mindenkppp és ne érdekeljen mit szólnak hozzá, h nem mentetek vissza anno!! Én már úgy vagyok vele, h nem érdekel, a gyerekem az első!

2012. júl. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor hétfőn időpontot kérek a szemészetre. Addig még hátha elmúlik.
2012. júl. 19. 14:38
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én lányom bölcsikezdéskor, 2 évesen pislogott így. Voltam vele szemészeten, azt mondták, hogy a látása tökéletes, ne foglalkozzak vele, el fog múlni, mert csak tikel. Így is lett.
2012. júl. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szia! Mikor múlt el a kisfiadnak????
2022. jan. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!