Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A kisfiamat 3 napja megcsipte...

A kisfiamat 3 napja megcsipte a szúnyog, amitöl nagyon feldagadt a lába, meg olyan lilás is lett. Ma meg most estefelé belázasodott. Köze lehet a szúnyogcsipésnek a lázhoz?

Figyelt kérdés
de ez már 3 napja történt,persze kenem fenistillel.adtam be nurofent is.vagy valami virus lehet.holnap bevigyem ügyeletre ha nem mulna a láz?2,5 éves

2012. júl. 20. 20:00
 1/5 anonim ***** válasza:
a fiamnak a fülcimpáját csipte meg egy szúnyog,jó piros lett a füle és 2 nap múlva a fél arca is,de lázas csak 1,2 napig volt.de mivel nem múlt a pirosság,mentünk orvosról orvosra,bőrgyógyász,fűl orr gégész,belgyógyász,minden látta.fél év!!!múlva a körzeti a homlokára csapott,nem orbáncos ez?elfertőződött az amúgy is fertőzött szúnyogcsípés és orbáncos lett,antibiotikumot írt,és láss csodát 3 nap múlva már nem volt piros folt.azóta sem,ez volt 2 éve.ügyelet talán nem kell mármint ez miatt,de lehet más baja van,ha nem múlik a pirosság érdemes egy kört futni e téren is.
2012. júl. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Vidd.
2012. júl. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Orvos!Engem a múltkor agyon csipkedtek, de csak bekentem és kész.5. nap ne tudd meg hogy néztem ki.Mehettem az ügyeletre, vérvétel is volt.

Egy csomó ismerős gyereket el kellett vinni az orvoshoz szúnyogcsípés miatt.Hihetetlenül el tudnak fertőződni.Nem is gondolná az ember.

2012. júl. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
komoly,de hát mit tud okozni a szunyogcsipés?csak az a baj ügyeleten biztos csesznek rá.hétfön sem késö a gyerekorvos?
2012. júl. 20. 21:41
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem hétfőn sem késő, persze csak akkor, ha nem megy fel nagyon a láza, mert akkor én ügyeletet hívnék, vagy vinném akár éjszaka is.

Egyébként ezek a szúnyogok fertőzést hordoznak magukban, ami akár rögtön (pár napon belül), de lehet, hogy csak évek múlva betegséget okozhatnak. Az én fiamat is összecsipkedték, szabályos 20 forintos nagyságú, lángoló puklik voltak rajta, némelyik be is lilult, de láza nem volt tőle.

2012. júl. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!