Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ismer valaki KECSKEMETEN...

Ismer valaki KECSKEMETEN nemet csaladokat, esetleg kisgyerekkel? Akik esetleg babysittert keresnenek?

Figyelt kérdés
2012. júl. 30. 21:01
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia! Német családokat nem ismerek de engem érdekelne egyjó babyitter:) nemsokára Kecskemétre kell utaznom(ottani vagyok csak már néhány éve világgá mentem:)) kb egy hónapot leszek otthon és naponta néhány órát valakire rá kell biznom a gyermekem(18 hónapos akaratgombóc nem egyszerű eset)

Szóval tényleg talpra esett belevaló emberre van szükségem! Tapasztalattal rendelkezel? Végzettséged van? Korod? Saját gyermek? hol vigyáznál rá(nálad vagy nálunk?)..Bár ez nem egy hosszutávú munka amit kinálni tudnék de ha érdekel megbeszéljük csak irj privátban!

2012. júl. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!