Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 éves gyereketek milyen...

2 éves gyereketek milyen sampont, tusfürdőt használ?

Figyelt kérdés
Esetleg testápolót?
2012. aug. 1. 13:58
 1/9 anonim ***** válasza:
baba sampon tusfürdö és Gabi termékek
2012. aug. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

2.5 éves lányom Gabi fürdetőt (annak szeretjük legjobban az illatát, apa szokta neki választani) samponból ezt a sötétsárga johnsont és mivel mostmár háta közepéig ér a haja ezért balzsam is kell rá. Egy kicsit teszek az enyémből a végeire.

Testápoló nem kell, ha látja hogy én kenem magam akkor kér ő is de amúgy nem egy száraz bőrű se ő se a tesói.

2012. aug. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Babás dolgokat, főleg Johnson's termékeket, vagy Nivea - t. Van egy kisöccse, neki még ilyeneket veszek, nem akarok olyan sok félét vásárolni, így ő is babáknak valót kap. Mondjuk néha addig nem hagy, míg nem kap "anya tudfürdő" - t, utána "illatot" - ez lenne a testápoló. De egyébként ritkán kap. Strandolás után szoktam csak őket bekenni testápolóval (most épp Nivea).
2012. aug. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Tusfürdőt a nagy választja, így valami gyerekeknek való, de csillámos hercegnős (általában dm-es) cuccot, a fejbőre viszont érzékeny így babé samponnal mosom a haját.
2012. aug. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Eddig a sárga pumpás J&J-t, most pedig a lilát. De épp itt olvastam, hogy ezek milyen rosszak, így dm-est fogok venni.
2012. aug. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Eddig a sárga pumpás J&J-t, most pedig a lilát. De épp itt olvastam, hogy ezek milyen rosszak, így dm-est fogok venni.

Testápolóból a rózsaszín J&J, de csak a lábára kenem.

2012. aug. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

nálunk az egész család a baba aloe verás tusfürdőt használja,illetve most tértünk át a baba normál hajtípusú samponjára.

1-1.5 éves koráig niveat kellett használni,ami sampon és fürdető is egyben mert elég érzékeny a bőre de a babát már bírja,attól nem szárad már ki.

2012. aug. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

én még mindig a gyógyszertári fürdetőt használom, attól egyedül nem szárad ki a bőre...

de van egy Gabi fürdetőnk, meg egy Baba, és néha szoktam azzal, hogy legyen neki hab...:-))

Samponból Gabi lilát.

2012. aug. 2. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hosszas próbálgatások után maradunk a dm-es babylove-nál, samponban és fürdetőben is.

Testápoló télen, ha száraz a bőre, akkor patikai.

2012. aug. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!