Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ma reggelre a kislányom...

Ma reggelre a kislányom kézfeje bedagadt. Tegnap csak egy szúnyog csípése volt. Mi lehet ez és a Calcimusc hatására mikorra kéne leapadnia?

Figyelt kérdés
Körülbelül 3 órája adtam neki cacimuscot, de nem változott semmit. Kezdek aggódni.
2009. júl. 18. 12:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia!Az én fiam ugyan így járt,a kézfeje bedagadt és nem lappadt.Elvittük dokihoz és mondta,hogy allergiás rá.Calcimuskot kellett adni neki, este pedig Fenistil cseppet és Arkánum krémet kellett beszerezni rá az kimondott erre való. [link]
2009. júl. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi hogy írtál. Azt nem értem hogy eddig is volt és van is a máshol is szúnyog csípése és egyik sem dagadt meg neki még. Akkor most hogy hogy ? Ezentúl mindig be fog dagadni neki?
2009. júl. 18. 17:25
 3/7 anonim ***** válasza:
tejet ivott ma?
2009. júl. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen ivott, de azt máskor is iszik.
2009. júl. 18. 20:01
 5/7 A kérdező kommentje:
Még most is ugyan olyan puffadt a keze.
2009. júl. 18. 20:02
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia!Első vagyok,hát nekünk sem dagadt meg mindig így de a doki szerint ezek a szúnyogok sajna ellenálóbbak a permettel szemben amivel írtják őket és tán ez miatt erősebba nyálkájuk.
2009. júl. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Hát én megcáfolnám az allergiát.Barátnőm kisfia mutatja nekem hogy nézd megcsípett valami(oviban). És látjuk, hogy csípés mellett mintha bevizesedett dagadás lenn. Mondtam vigye el orvoshoz, mert nagyon durva.Másnap reggel kislányom mutatja, hogy nézd anya engem is megcsípett a szúnyog.( vádliján)Délután megyek érte az oviba és látom hogy ugyan úgy be van dagadva az acsípés mint a barátnőm kisfiának.Nagyon ronda kemény tapintásű volt. Hívom az óvónőt, mert hát ő jó pár gyereket látott és mondja, hogy ne aggódjak, ez azért keletkezik, mert nagyon vakarják és a méreganyag jobban szét terjed a vakarástól. Hittem neki és másnapra láttam hogy kezd felszívódni. A barátnőm kisfiánál is így lett. Sajna ezek a mai szúnyogok már olyanok mint az ufók. Szerintem ne aggódj, nekünk se mindegyik szúnyog csípés lesz ilyen.
2009. júl. 20. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!