Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen a nyaralás egy örökmozó...

Milyen a nyaralás egy örökmozó, rosszcsont, kicsit hisztis és akaratos 4 éves gyerekkel, Horvátországban? Tapasztalatok, esetleg ötletek hgy hogy is kéne ugy csinálni hogy mindenkinek jo legyen?

Figyelt kérdés
2012. aug. 2. 08:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Én ugyan még Horvátországban nem voltam a gyerekeimmel de itthon sok helyre elmentünk velük. A lényeg, hogy folyamatosan le legyen foglalva és kifárasztva így nem lesz ideje rosszalkodni-hisztizni délutánra kidöglik alszik majd újult erővel nyüzsizik mint ahogyan azt a gyerekek ebben a korban teszik. Vinni kell neki elfoglaltságot amit szeret csinálni. Gondolom tengerpartra mentek homokozó felszerelést vigyetek és sokat pancsoljon. Legyen gyerektársasága. Kellemes nyaralást!

2012. aug. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha a vizet szereti, szuper lesz. Ha annyira nem, akkor igyekezni kell megszerettetni vele. A tenger nagy mérete, a hullàmok visszarettenthetik, először csak lassan, óvatosan. Aztán lehet szabadjára engedni, ha már nem nagyon érheti bent meglepetés:)

Néhány kedvenc játékát vinném a megszokásképp, alvós cuccait. Étkezésekre, megszokott rendszerére, délutáni alvásra ugy figyelnék, mintha itthon lennénk. Én ugyanugy altattam délután, ha tetszett neki , ha nem, mint itthon. Vinném a kedvenc rágcsáit, mert az kint nem lesz.

Szóval szerintem a gyerekek jobban érzik magukat a vártnál a nyaralás alatt. Jó utat!

2012. aug. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Homomozós cuccot ne cipeld, mert az pár Euro, bárhol kapsz:)
2012. aug. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, kuna:)
2012. aug. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
OFF: Én 23 éves létemre, gyerek nélkül akartam magamnak homokozócuccot venni, de legalább egy vödröt kis lapáttal, de számomra az itthoni, megszokott árakhoz képest rettentő drága volt, egy műanyag hülyeség árából meg tudtam volna kajálni. Egy egész homokozó-szett árából akár egy pizzériában is. Mondjuk, ez az én pénztárcám volt, nem ismerem a Kérdezőét, de egy gyerek olyant fog megkívánni a gyerekparadicsom-árusoknál, ami neki még nincs, úgyhogy homokozó szett mellett is el lehet szórni a pénzt rendesen:) Én vinnék.
2012. aug. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor visszavonom a pár kuna véleményem és az utolsó válaszolóra hallgass:)
2012. aug. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!