Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ismeri valaki a csepeli...

Ismeri valaki a csepeli Hétszínvirág Óvodát? Milyen az óvoda belülről? Milyenek az óvónők? Akinek jár oda gyereke, szereti?

Figyelt kérdés
Jövő szeptemberben kezdjük az ovit, és ha minden igaz, oda tartozunk körzetileg.

2012. aug. 2. 20:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Csak hallomásból, szóval nem biztos, hogy igaz: oda jár a legtöbb cigány, mert az Ady E. lakótelep hozzájuk tartozik. Én csak ennyit hallottam róla.
2012. aug. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Körzetileg mi is oda tartozunk, de én nem oda vittem a gyerkőcöket, mert nem nagyon tetszett. Nekem nem a kisebbséggel van bajom, hanem az ápolatlansággal és sajnos ott van bőven az olyan gyerekekből (és szülőkből). Ez egy olyan óvoda, ahová enyhén sérült, illetve fogyatékos gyerekeket is felvesznek (bizonyos számban), ezért azt gondolom, hogy a pedagógusok mindenképp nagyon empatikusak és segítőkészek kell, hogy legyenek, többektől hallottam, hogy így is van.

Mi az Árpád utcai Kézműves oviba járunk, ami nagyon szuper!

2012. aug. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szerintem az nem baj, ha vannak fogyatékos gyerekek, legalább megtanul együtt élni velük. Az baj, ha ilyen sok elhanyagolt gyerek van ott :(
2012. aug. 5. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!