Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ismer valaki Budapesten jó...

Ismer valaki Budapesten jó gyerekurológust? Csak ne a Heim Pálba.

Figyelt kérdés
2012. aug. 4. 21:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha Rám hallgatsz, magán dokit keresel! Hidd el, tapasztalatból mondom! Sajnos ajánlani nem tudok senkit. A Heim Pált tényleg kerüljétek el!!
2012. aug. 5. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi,én is magánra gondoltam,azért is érdeklődök hátha tud valaki ajánlani.
2012. aug. 5. 09:54
 3/3 anonim ***** válasza:

Akkor biztos ti is csalódtatok Szever drnőben, vagy magában a kórházban! Nagyon meg tudom érteni.

Pedig ódákat zengenek róla, hogy milyen jó! Hát katasztrófa, mindenkit lebeszélek róla, aki tőlem kér tanácsot, hogy kihez és hova forduljon!

Magánt sem ajánlok, mert mi ott is pórul jártunk Neuwirth dokinőnél és még sorolhatnám, szóval elég tapasztalatom van.

Dr. Szabó Tündénél (XI. kerületben tb-s és magán rendelése is van, Gyógyír honlapján rajta van mindkettő.) nem ismerek jobbat, benne nem kellett csalódnunk, sőt profi és nem bunkózik sem a szülőkkel, sem a gyerekekkel, bár az egyik asszisztense a Petzvál u-i rendelőben sajnos igen, de nem lehet minden tökéletes és az orvos a lényeg, hogy alapos, rendes és türelmes legyen, szerintem!

2012. aug. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!