Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ajánlanátok Győrben jó ált....

Ajánlanátok Győrben jó ált. Iskolát ?

Figyelt kérdés

2012. aug. 9. 10:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Mivel Győrben van tanítóképző, így van néhány gyakorlóiskola. Hogy ezeket bevállalod-e, azt neked kell eldönteni. Te tudod, hogy hogyan reagálna a gyereked arra, hogy minden órát más ember tanít. De ha nyitott vagy rá, akkor sokkal változatosabbak ezek a sulik, nagyon jó órákat ad a legtöbb főiskolás. Amit nagyon nem ajánlok, az az Adyvárosban található Móra Ferenc Általános Iskola és Gimnázium. Kivételezések vannak, a gyengébb gyerekekkel nem foglalkoznak, flegmák a tanárok(saját tapasztalat). Remélem így is tudtam segíteni, hogy nem írtam konkrét iskolát.
2012. aug. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Első körben tanárt választanék. Hiába egy jó hírű iskola, ha kifogtok egy szigorú, begyöpösödött, kivételező, hajcsár osztályfőnököt. Továbbá másik szempont lehet a gyerek beállítottsága, pl. ha művészi beállítottságú, ott van a művész-, balett suli. Azt is érdemes figyelembe venni, hogy mikor tudják elhozni a gyereket az iskolából? Van-e napközis vagy esetleg iskolaotthonos osztály?

Az unokahugom most lesz harmadikos a Kölcseyben, ők nagyon szeretik, de leginkább a tanitónő ,miatt.

Én anno az Ortutayban/SZKK(most Magyar Német Óvoda és Gimnázium vagy vmi ilyesmi lett a neve) húztam le 12évet. Nem ajánlanám! Hangsúlyozzák, hogy mivel délután 4-5ig van tanítás, ezért nincs házi feladat. Dehogynem! Sajnos sokat akarnak markolni aztán végül keveset fognak. Ahelyett, hogy arra koncentrálnának, hogy miben jók, inkább mindent akarnak. Rengeteg féle óránk volt a fő tárgyak mellett mér alsóban is, mint pl. furulya, KVK, NYIK, bábozás, barkács, néptánc, balett, judo, színjátszás. Jellemző az iskolára a kivételezés, a protekció és hogy nehezen válnak meg a tanároktól akkor is ha gond van velük :(

Ismerősöm kisfia az Audi iskolába jár, most lesz 3. osztályos. Nem kedvelik, hajtós, húzós iskola tele sznob, gazdag családokkal.

Szoktak lenni nyílt napok tél vége felé, érdemes elmenni rájuk!

2012. aug. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mi most költöznénk Győrbe.(Bár még nem biztos) A gyerekek másodikba ill. negyedikbe mennek.
2012. aug. 9. 14:51
 4/8 A kérdező kommentje:
Gyakorló iskolát nem vállalnék be.
2012. aug. 9. 14:52
 5/8 A kérdező kommentje:

És ez?


[link]

2012. aug. 9. 15:05
 6/8 anonim ***** válasza:

2. voltam

A Gárdonyiról jókat hallottam, régen sportban erős iskola volt. Hogy most ezen a területen milyen, nem tudom.

Sokan mennek át innen a Kazinczyba, ami egy elég nívós 8osztályos gimnázium. Közel van a belvároshoz, nádorvároshoz.


OFF: egy fórumon nem Kispanni néven vagy véletlenül?

2012. aug. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok Kispanni. :) Remélem pozitív élmények kapcsolódnak hozzá. Ez a Gárdonyi jól hangzik. Onnan jutott az eszembe, hogy a fiam volt egy mat./ nyelvhelyesség versenyen (a Bólyai vetélkedő) és ott a Gárdonyi tanulói nagyon szép eredményeket értek el. Egyébként, ha akarod mától Kispanni leszek. Bár én inkább Galus007 :))))
2012. aug. 10. 13:41
 8/8 anonim válasza:

A gyakorlo es a gardonyi gyor legerosebb iskolaja,onnan a gyerekek 90%-a revaiba vagy a kazincyba megy tovabb

Tul hajtjak a gyerekeket

En is oda jartam,de szakmailag verhetetlen,de keszulj fel hogy megfelelesi kenyszere lesz a gyereknek es szart is kihajtjak belole!

febr. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!