Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Budapest, zuglói Bóbita...

Budapest, zuglói Bóbita Óvodába mi kell a kicsiknek? Gyermekem most szeptemberben kezdi és még nem tudom, hogy mire lesz szüksége. Illetve általánosságban mi kell ilyenkor a kicsiknek, mire készüljek?

Figyelt kérdés
2012. aug. 9. 13:42
 1/2 fotucsok ***** válasza:

ugyan nem pesti vagyok, de nálunk kell, ovis ruhazsák vállfával, lepedő, takaró, párna, ezekre huzat, egy igazolvány kép, törölköző (akasztóval), fésű, fogmosó pohár, fogkefe, fogkrém, váltó cipő, alvós ruha, ivópohár, tisztasági csomag (szalvéta, wc papír, zsepi, hagyományos szappan).

Itt mindent vinni kell, de általában ilyenkorra már szokott lenni szülői értekezlet, ahol ezeket elmondják. Szerintem ha nem volt/lesz, inkább telefonálj, hisz minden ovinak van sajátossága. Itt pl a lepedő 8 szögletű gumis szélű kell, hogy legyen... :))

2012. aug. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 fotucsok ***** válasza:
jaaaa, és jel mindenre!!! :)
2012. aug. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!