Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Te használsz testápolót az 1...

Te használsz testápolót az 1 éves gyermekednél?

Figyelt kérdés

Milyen testápolót? És mikor kened be vele?


A naptejet sem tűri el sokszor, ha fújóssal bekenjük. Nem száraz a bőre, pont jó a ph értéke.


Egyébként kötelező ezeket használni?


2012. aug. 10. 12:49
 1/7 anonim ***** válasza:

nyáron nem

télen csak az ekcémája miatt használtam használunk

gyógyszertári


nem kötelező használni

amúgy honnan tudod h normális a bőre ph-ja ?

mérted valamivel ? és mivel ?

(csak kíváncsiságból kérdem)

2012. aug. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
jaj akkor nehogy használj. a bőre csak megszokja, meg amúgy se kell kenni, ha minden ok. én még popsikrémet se nagyon használok mert sose piros a popója:)
2012. aug. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nem. Nagyobbnál sem, csak ha látom, hogy száraz, ott bekenem.
2012. aug. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ja és liberósat.
2012. aug. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én használok, fürcsi után mindig mert szárít a víz. 1 éves kora előtt beba testápolót 1 év után GABI testápolót használok minden nap.
2012. aug. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A bőrgyógyász ekcémás száraz bőrre a johnson olaj-gél-t ajánlotta. Óckodtam tőle, mivel a johnson termékekről csupa rosszat hallottam, de nem bántam meg. Ekcémát egy éve nem láttam a bőrén, pihe-puha.

Annyi az egész, hogy fürdés után a még vizes bőrre rákened jó alaposan, körbetekered törölközővel és pár percig hagyod így, vagy rögtön is megtörölheted, rajta marad. Nagyon szép lett tőle a bőre.

2012. aug. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.


Nem, nem mértem. A védőnő és a gyerekorvos mondja mindig, hogy a bőre tökéletes. Ebből gondolom, hogy a ph értéke is megfelelő. Tehát nem zsíros és nem száraz.


Se fürdetés előtt, se után nem szárad ki a bőre. A popsija meg sosem volt piros, semmitől sem.

2012. aug. 10. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!