Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A székesfehérvári nővédelmibe...

A székesfehérvári nővédelmibe direkt bunkó nővéreket vesznek fel? Van aki kellemes élménnyel távozott onnan, akár egyetlen egyszer is?

Figyelt kérdés
Olyan felháborító, ahogyan a kismamákkal és a vizsgálatra váró nőkkel beszélnek! Nem is értem minek tanul olyan szakmát, ahol tuti emberekkel kell foglalkozniuk! Ami még felbosszantott, hogy ahányszor voltam, mindig minden nővér lekezelő! Beszélgettem ott kismamákkal, és ők mondták, hogy még ők sem találkoztak normálissal! Ráadásul nem nagyon lehet ezt a helyet fehérváriaknak kikerülni!
2012. aug. 13. 20:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nem lehet kikerülni, mert ott adják ki a beutalókat. Legalábbis két éve még így volt.

Bunkó nővérekre nem emlékszem, csak bunkó apukákra, akik simán elücsörögtek a kismama párjuk mellett azon a pár szál széken, míg körülöttük ott ácsorgott a sok nagyhasú km, de világért át nem adták volna a pasik a helyüket, sőt a nejük sem szólt rájuk. Én is hányszor de hányszor álltam a falnak dőlve veszélyeztetett terhesként órákon át... szóval én is utálom a Nővédelmit.

2012. aug. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Első válaszolóval teljesen egyetértek...az egy dolog hogy bunkók a nővérkék (ez nem újdonság sajnos...) de valóban így van hogy apukák ott feszítenek miközben a terheseknek meg nincs ülőhely. Én a lányommal mentem (2 éves volt,nincs kire hagynom) és alig fértünk be a babakocsival de senki sem segített ( a nővérke viszont igen, legalább az ajtó kinyitásában) és mikor beértünk akkor is alig akartak arrébb mozdulni hogy oda hátrafelé betoljam a lányomat.

Más alkalommal babakocsi nélkül mentünk (tanulva az esetből) akkor is ha volt hely, én ölembe vettem a lányt is, ne foglaljon külön helyet pedig nem volt már olyan kényelmes hiszen nagy volt a hasam.

Apukák meg ott üldögéltek sorban...

2012. aug. 14. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne legyetek már ilyenk. Miért nem állítottátok fel a kedves apukákat? Igaz én nem fehérváron hanem máshol volt, hogy elmagyaráztam apukának, hogy ezt nem kellene annak meg akkor esett le, hogy hol van olyan bamba volt.
2012. aug. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kedves Harmadik, az ember nem bocsátkozik felesleges vitákba, és nem hergeli magát, főleg nem állapotosan.

Szépen néznénk ki, ha a kismamák feladata lenne jelenetet rendezni néhány udvariatlan ember miatt. (Én legalább a kérdésre válaszoltam fentebb...)

Első voltam.

2012. aug. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kötekszel első? Nem kell ezen vitatkozni hanem megmondani, hogy bocs, de legyen szives átadni a helyet és ennyi. Nem kell ezt bunkón előadni elég megkérni. Hidd el átadják. Amúgy 2.-ra nem a kérdésre válaszoltál...

3. voltam

2012. aug. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kedves Harmadik, neked válaszoltam a feltett kérdésedre, talán tényleg nem kellett volna.

S te vagy, aki kötekedsz ill. érzékenyen vette, amit írtam. Vagy csak rossz napod van, nem ismerlek. :)

2012. aug. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!