Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Büszke vagyok a lányomra?

Büszke vagyok a lányomra?

Figyelt kérdés

már 3 napja délben átviszem a szobájába adoke gy puszit adok inni neki betaakarom negyed óra és alszik:D:D:D:D



na de este még nem igy zajlik akkor még odafekszem mellé és ugy alszik el de ha igy haladunk lehet este is ilyen lesz? jóéjt puszi és ennyi?

(és nem rácsos ágyba alszik már)


2012. aug. 14. 12:41
 1/9 anonim ***** válasza:

ha igy haladunk lehet este is ilyen lesz?

igen


Büszke vagyok a lányomra?

igen

2012. aug. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. aug. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
:D:D:D:D
2012. aug. 14. 12:46
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem semmi! Szép! :)) mennyi idős?
2012. aug. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
2 éves lányzó
2012. aug. 14. 13:17
 6/9 anonim ***** válasza:

Én a fiammal már fél éves kora óta így csinálom, persze ő még rácsos ágyban van, de sosem sír, vagy akar kimászni, ritka kivételektől eltekintve. Most 15 hónapos. Megszokás kérdése. Próbáld ki egy este és meglátod mi lesz.

Mindenképp legyél büszke a lányodra :)

2012. aug. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A lányom egy hete szintén, én büszke vagyok. :))) Legyél te is, én tudom, milyen, amikor folyton mellette kell lenni.

Mondjuk én párhuzamosan az esti alvást is igy csinálom most. Egyszer kellett bemennem este, amúgy mindig elalszik már egyedül.

Ő most lesz 18 hónapos.

2012. aug. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Totálisan büszke vagyoka lányomra !!!!! csak másképp nem engedte hogy beirjam a kérdést

:D:D

2012. aug. 14. 17:01
 9/9 anonim ***** válasza:

Kibujt a szög a zsakbol: tehat nem kerdes, hogy büszke vagy-e. :) Akkor mi a kerdes, minek irtal egy kerdeseket feltenni valo forumra?


Ha csak ez a kerdes: "ha igy haladunk lehet este is ilyen lesz?", miert nem ezt irtad csak a kerdesbe, es miert nem a magyarazatnal jelentetted ki, hogy büszke vagy?


Mindenesetre, a kerdesed javitasanak megfelelöen es amiket közben irtal, javitom az elsö kommentemet:

"ha igy haladunk lehet este is ilyen lesz?"

Sajnos nem. Azt hittem, csak par honapos gyerekröl van szo! 2 evesen mar elvarja, hogy mellebujj, Te szoktattad ra. Ha a delutani menetrend szerint akarod este is elaltatni, akkor vezesd be azt, es hogy mennyire könnyen megy? Kb ahogy egy felnött leszokik a dohanyzasrol. Ugyanugy leszoktatod valamiröl, atszoktatod valamire.


1.

2012. aug. 15. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!