Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Leírnátok hogy milyen méretű...

Leírnátok hogy milyen méretű az oviszsák, a tornazsák és a tisztasági csomag zsákja?

Figyelt kérdés

Még az is kérdés lenne, hogy mit rakjak a tisztasági csomagba a fogkefe+fogkrém+poháron és a szappanon+fésűn kívül?

Köszi előre is!


2012. aug. 14. 13:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Oviszsákot 35x50 cm-est varrtam, tetejére egy magasabb, szűkebb zsebet, az alsó részbe pedig egy alacsonyabb szélesebbet, a magasabban vittem be a fogmosó készletet, az alacsonyabban tároljuk a fésűt és egy zacsit, ha baleset történne, abba tudják beletenni a gyanús bugyit :)

Tornazsákot 30x35 cm-est varrtam, a tetején behúzhatós, hátizsákszerűt. Belefér a váltócipő, nadrág, póló és zokni, más nem is kellett nálunk tornára.

Nálunk nem kellett külön zsák a tisztasági felszerelésnek, mert az csak addig volt a gyerekeknél, míg beértünk az oviba. A fogkefét és fogkrémet bele kellett tenni a fogpohárba, amit hétfőn reggel kitettek a mosdóba és csak péntek délután adták haza. Szappant, wc papírt, zsepit és szalvétát havonta kellett bevinni és odaadni a dadusnak, betették egy szekrénybe és mindig vittek ki belőle a mosdóba, ha épp elfogyott, tehát abból nem mindenki a sajátját használta, hanem az éppen sorosat. Kérdezz rá az oviban, hogy kell-e egyáltalán külön tisztasági csomag vagy begyűjtik, mint nálunk és nem kell rá külön varrni semmit. Ha mégis kellene varrnod, az anyag maradékából biztosan gyorsan megcsinálod.

2012. aug. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Én is varrni szeretnék neki, azért kérdeztem a méreteket! :-)

2012. aug. 14. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!