Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Számodra hiteles egy jelentőse...

Számodra hiteles egy jelentősen túlsúlyos szülésznő a szakmájában mint egészségügyi dolgozó?

Figyelt kérdés
2012. aug. 20. 22:16
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Egy túlsúlyos fitness edző nem lenne hiteles,de nem értem miért ne lenne hiteles egy szülésznő??
2012. aug. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Mi köze a szülésznő szakmai hozzáértéséhez annak, hogy túlsúlyos?
2012. aug. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
Diszkriminálunk?! Miért ne lenne hiteles?
2012. aug. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Bár nem szülésznő, de a májműtétemnél "egy nővér" volt, minimum 120 kiló. Olyannyira hitelese volt, hogy egyedül ő tudta bekötniúgy a branült, hogy ne fájjon, venni a vért, hogy ne fájjon, ágytálazni, hogy ne legyen kellemetlen, vigasztalni, hogy hatásos legyen. A mai napig hálás vagyok neki, és kívánom, hogy még sok betegnek jelentse azt, amit nekem abban a 3 hétben, amit bent töltöttem. Volt egy másik nővér is, a Playboyban szerepelhetett volna akár, de a jelenléte nem tartogatott semmi megnyugvást számomra, alig vártam, hogy leteljen a műszakja.
2012. aug. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%

Láttam én már belgyógyászt is legalább 130 kilóval...

Nem a súlya számít, hanem hogy hogy végzi a dolgát.

2012. aug. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen hiteles. Ahogy előttem írták, nem a dietetikusom és nem az edzőm.

De egyébként vannak anyagcserebetegségek is vagy hormonproblémák amik túlsúllyal járnak, és majd megfeszül az ember akkor SEM lesz karcsú.

2012. aug. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Mikor kövér dietetikust látok, na az nem hiteles,a szülésznő viszont más tészta.
2012. aug. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Azért kérdeztem ,mert olvastam,hogy külföldön valahol elbocsájtották a túlsúlyos egészségügyi dolgozókat,köztük a szülésznőket is,mert nem hitelesek. :-O



Örülök ,hogy volt pozitív példa a megnyugtató,kedves,talpraesett túlsúlyos nővérkére

:-) ,ellenben a plaboy-cica ápolónő viselkedésével .

2012. aug. 20. 22:29
 9/10 anonim ***** válasza:
87%

Ez olyan hogy autószerelő vagyok, de nem kék gatyában dolgozom, nem olajos a kezem, és nem mondom rá mindenre egyből hogy "húúúeztnehézlesz...minimumhúszezerdelehettöbb" , akkor most nem vagyok hiteles? :D


Kb mindegy ki hogy néz ki, értsen a szakmájához és korrekten végezze a munkáját, ennyi a lényeg. Aztán tőlem lehet 40 vagy 140kiló is. :D

2012. aug. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
értem a kérdés lényegét, bár sztem a feltételezés is bugyuta. utolsó jól megfogalmazta a véleményemet. az hogy kövér nem azt jelenti, hogy nincs tisztában az egészséges életmóddal, hanem azt jelenti, hogy szeret enni! és kész. sőt! abban biztos lehetsz, hogy egy dagi ember sokkal jó kedélyűbb,mint csontos társaik, épp ezért az egészségügyben is jobban végzik a munkájukat. biztos van kivétel, de ez általánosítás! sztem válaszd őt! :)
2012. aug. 21. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!