Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy fordulhatott ez elő?

Hogy fordulhatott ez elő?

Figyelt kérdés
Tudom nem ide való kérdés de annyira felkavart!! Ma meghalt egy strandon egy 9 éves gyerek,beesett egy aknába. Hol voltak a szülei? Hogy fogom ezek után egyedül engedni a gyerekem egy percre is?
2009. júl. 23. 22:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Én ezeken mindig kiakadok.

Hogy hagyhatja ott valaki a gyerekét egyedül a strandon. És ez nem az első eset!! Egy 9 éves gyereket egyszerűen nem hagyhatsz még egyedül... Pláne nem vízben. Borzasztó, hogy ilyenek történnek. :(

2009. júl. 24. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Azért egy 9 éves gyerek kezét nem foghatják állandóan a szülei.

Sajnos pont ez a baj a tragédiákkal, hogy hirtelen történnek meg, minden előzmény nélkül és elég csak egy félrenézés, meg hogy épp nem állt a te oldaladon a szerencse.

A strandon a gyereknek nem lett volna szabad becsúsznia azon a lukon, mert védőrácsnak kell ott lennie, pont az ilyen balesetek elkerüése miatt.

Egyébként vannak olyan esetek, hogy hiába állsz mellette, akkor sem tudsz tenni semmit...

Azért gondolhatjátok, mekkora erők munkálhattak ott, ha az a szerencsétlen gyerek a medencéből eltünve a gépházból került elő és olyan súlyos sérüléseket szenvedett, hogy a fürdőnadrágja alapján azonsították a szülei. Jézusom, EZ milyen borzasztó.....:(

2009. júl. 24. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
62%

Nos ,ha egy lyukat védőrácsnak kellene elfednie,de az szabadon tátong,úgy hogy egy 9 éves gyereket (nem olyan kicsi egy 9 éves gyerek)

beszippant,akkor szerintetek ki a hibás?

Apukának barkácsoló készlettel kellett volna mennie strandra,hogy ellenőrizze,nehogy a gyereke beszoruljon valahová??????

Ez félelmetes!!!!!!!!!!!!!

2009. júl. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem sem a szülők a hibásak..., hanem a fürdő. Hogy lehet az, hogy szabadon hagynak egy akkora lyukat, amin befér egy 9 éves gyerek. Még a kezemnek sem szabadna beférnie, nemhogy egy egész testnek... Hogy engedhetik, hogy egy ilyen fürdő működjön, főleg, hogy nem ez volt az első eset.
2009. júl. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

1. vagyok.

Persze hogy nem a szülő a hibás, de ha már a fürdő üzemeltetője nem figyel oda ilyenekre (pedig neki kellene), akkor a szülőnek kell, hogy ilyen tragédia ne történjen.

2009. júl. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szegény szülei szerintem is a strand a hibás, de akkor is felfoghatatlan a többi ember nem látta??? Na jó nem is filózok tovább ezen csak mi lenne ha velünk is megtörténne, biztos megzakkanék....
2009. júl. 24. 21:50

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!