Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
A testvéremnek van egy 8 éves lánya és kitalált magának egy képzeletbeli barátot.Vele beszélget néha és még mesél is róla.Mi ilyenkor a teendő,hogy "kinőlje" az ilyet.

2012. aug. 23. 13:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért baj ez? Élénk a fantáziája. Semmit nem kell tenni, ki fogja nőni magától. Mellesleg nem is tudsz tenni semmit, mert ha megtiltjátok, akkor majd csak akkor beszélget vele, ha nem halljátok. Békén kell őt hagyni.
2012. aug. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De mondjuk társaságban is csinálja az kissé furán veszi ki magát..
2012. aug. 23. 13:52
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Biztos ki fogja nőni! Magamról tudom :)) Én még felsős koromban is beszélgettem képzelt barátokkal vagy kedvenc együttes tagjaival, stb. Eléggé zárkózott voltam, anyukám nem nagyon engedett el sehova, így maradt ez a verzió h ne legyek tök egyedül. Most 28 éves vagyok és nem beszélgetek senkivel magamban :D (talán gimi óta)
2012. aug. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Nem kell a dolgot túlreagálni,de úgy sem kell tenni,mintha nem lenne semmi.Mivel elég későn jött a "barát" a szülők helyében biztosan érdekelne kicsoda,hogy hívják és miért éppen ő.Mert valami kiváltotta a kislánynál,hogy képzelet alkotta pajtást keressen.8 évesen talán már nemcsak önbizalom erősítő hatással bír,hanem jelzés valamire.

Személy szerint elég furának tartom,ha valaki egész ált.suliba képzeleg..és csak a gimiben hagyja abba.

2012. aug. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg sokat van egyedül, és ezzel szórakoztatja magát. Foglalkozzatok vele többet, és majd abbahagyja.
2012. aug. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

3-as vagyok

Kedves 4-es!

Az 5-ös válaszolónak igaza van. Valaminek ki kell váltania. Egyébként itt nem engem kell megfejteni, de anyám folyton dolgozott, hogy eltartsa a családot, mivel munkanélküli alkoholista apám volt. Elég szigorúan fogott, mivel nem tudott velem foglalkozni, mert a beteg nagyszüleimet ápolta közben. Valakivel sajna kellett társalognom :(( Nem vagyok őrült, de elég sérült felnőtt lett belőlem, sok keserűséggel a hátam mögött. Nem volt boldog gyermekkorom, ezzel kárpótoltam magam.

Jelenleg azon vagyok, hogy a 1,5 éves kislányom ne kerüljön ilyen cipőbe egyszer mint én :((

2012. aug. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!