Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisfiam 17honapos. Masfel...

Kisfiam 17honapos. Masfel hete kuzdunk a hasmenessel. Bar mar nem sokszor de meg mindig laza a kakija. A doktor neni, csak, dietat es Laktiv Babyt javasolt. Szerintetek? Engem aggaszt ez az elhuzodo hasmenes. Kerem az irjon aki jart mar hasonlokepp.

Figyelt kérdés
2012. aug. 24. 16:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nektek is megy a hasatok, akkor valami vírus lehet.
2012. aug. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Normolyt port nem kell innia kisfiadnak?


Kislányom 2 éves múlt, és 1 hónapja volt 1 hétig hasmenése. Nekünk azt mondta az orvos, hogy nem kell diétát tartani, egyen amennyit akar, írt fel Normolyt port, amit 2 napig adtam Neki. Ha már csak laza, akkor lehet, hogy már múlik. Nem mondta, hogy menjetek vissza, ha még pár nap múlva is hasmenése van? Nem fogzik?

2012. aug. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem fogzik.

Normolyt port en szedek,mert nekem is ment,bar nala kezdodott elsore.Azt mondta hogy ha mar 4-5napig normal a kakija akkor menjunk vissza.

2012. aug. 24. 21:13
 4/4 anonim válasza:
43%
nekünk is volt ilyen, nem segített semilyen gyógyszer csak ideiglenesen, ezért amikor a nejem 3.- szor váltotta ki a gyógyszert azt mondtam, hogy nem. végül egy jó gyógyteát állítottunk össze, ami segített, a lényeg a lósóska mag volt, ami most van bőven, hársfa, orvosi zsálya, stb. ez után második nap már javult, majd 3. napra el múlt, majd csak ezt a teát kérte, és végül egy héten belül tünetmentesen gyógyult. sajnos most más betegsége lett 7 éves korára, az anyja válik, majd tönkre vágja. most már pszichológusra van szüksége, olyan meg nincs a mezőn.
2012. aug. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!