Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szegedi gyermek kórház fertőző...

Szegedi gyermek kórház fertőzőn feküdt bent valakinek a gyermeke? Vélemények?

Figyelt kérdés
2012. aug. 24. 21:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen! A gyerekosztályról kerültünk le. Én 36 hetes terhes voltam. Kedvesek voltak. Egy fertőző osztály...nem lehet sokat mondani...kis szobák, nem lehet kimenni, szigorú látogatás. Velem picit kivételt tettek, mert 80 km-re lakunk, és terhesen nem várták el, hogy autózzak minden nap. Miért?
2012. aug. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, az én lányom Rota vírus fertőzéssel feküdt bent, igaz csak 2 napig. Én akkor 30 hetes terhes voltam. Éjszakára nem lehet bent maradni, vagyis hát lehet, de egy széken kell töltened az éjszakát mert nincs ágy, csak a rácsos kiságy amiben a picur fekszik. Én reggel 7-től este 9-ig voltam bent a lányommal. Nővérek semlegesek, sokat nem foglalkoztak velünk. Orvost a két nap alatt egyszer láttunk, az zavart inkább, hogy nem volt orvos se közel se távol akit tájékoztatott volna minket....
2012. aug. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
en is a 2. hozzaszolo velemenyet osztom. A noverek semlegesek, a gyerekek sirasaval nem sokat foglalkoznak, csak a szukseges dolgukat vegzik. Nekem eleg rideg, ahhoz kepest, hogy picik gyogyitasaval foglalkozik. En bent voltam ejjel nappal, tuleltuk.
2012. aug. 25. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
egyet értek az előzőekkel sajnos. A fiam 6 hetes korában került be, még csak éjszakára sem maradhattam, egy hat hetes gyerek azért mégiscsak eszik 3 óránként, tápszerezték, a lefejt tejhez nem nyúltak, a le. Mostani eszemmel kivertem volna a balhét, főleg úgy, hogy gyerekorvost alig láttunk, az is rám utálatos volt, a nővérekről meg ne is beszéljünk. Úgy mérték a szomszéd ágyban fekvő három hónapos lázát, hogy a higanyos hőmérőt a fenekébe rakták, utána minden fertőtlenítés nélkül vissza a polcra...
2012. szept. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!