Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy cserélik le a gyerekorvos...

Hogy cserélik le a gyerekorvost, ha az megbízhatatlannak minősül?

Figyelt kérdés

A gyerek orvost nekünk a védőnő mutatta be. Sajnos nem elég figyelmes, és a gyerek is frászt kap csak a látványától. Sosem próbálta megnyugtatni. Semmi közvetlen modora nincs, tisztára tudományos jelleggel közeledik a lányomhoz. Ám hibázott már. Betelt a pohár.

Viszont úgy érzem magyarázkodnom kéne miért hagyom ott. Aki cserélt orvost hogy oldotta meg?


2009. júl. 25. 13:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Elmész ahhoz,akit szeretnél és kéred,hogy kérje át a papírjaidat,mert hozzá szeretnél tartozni.1 évben egyszer teheted meg.
2009. júl. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom most, igy müködik-e, de mi 3 éve ugy csináltuk, hogy kerestem egy jobb orvost és ö hivatalból átkérte a kártyát, vagyis ö intézte, igy nekem nem kellett magyarázkodnom.
2009. júl. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nálunk is így volt. A dokinak remegett a keze, mikor oltani akarta a lányom, én megkérdeztem, hogy biztos menni fog e, ő fellázadt, hogy mi, meg miért ne menne, meg azt hogy az üvegcsébe szúrja, nagyon pontosan kell középre, meg én ezt nem tudhatom, blabla. Ahhoz, hogy középre szúrja, nem kell remegni a kezének, arról nem beszélek, hogy ahogy lefogta, majdnem a saját ujjába bökte a tűt. Ez volt az utolsó alkalom, hogy hozzá vittem. Amúgy meg mindig idegeskedett, ha sírt a lányom, és sosem közelített felé barátságosan, mindig fapofát vágott, bökött azt csá. Úgyhogy rákövetkező nap, lementem a kiszemelt dokihoz mondtam, hogy át szeretném íratni, lehet e. Ő mondta, hogy természetesen, de biztosan jól megfontoltam e. Mondtam, hogy igen, és el kezdett intézkedni. Megkérdezte, hogy miért szeretném átíratni, persze nem vagyok köteles válaszolni..

Azóta nincs sírás, ha dokihoz megyünk, kap ajándékot, pedig a kinézete a dokinak nem túl hívogató. De a kedvessége miatt jobban elfogadja a lányom.

Ez a doki nem késik 1(!) órát a saját rendeléséről, és nem zárja be az ajtaját 3/4kor egész helyett..

2009. júl. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!