Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Big Bobby Car kisautót szereti...

Big Bobby Car kisautót szereti a kisfiatok? Mikortól meddig használtátok? Megéri az árát?

Figyelt kérdés
Kinőttük a bébitaxit és ezt néztem ki neki.
2012. aug. 25. 18:12
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk van. 1éves szülinapra kapta. Szerintem akkor érdemes megvenni, ha kertes házban laktok, mi a lakásban annyira nem tudjuk kihasználni. Most 2,5 éves, már nem igazán ül rá, csak ritkán, kb 1,5-2 évesen rengeteget játszott vele. Még most sem nőtte ki, csak egyszerűen már lecsengett nála a dolog. Utcai használatra szerintem nem túl jó, mivel marha nehéz, mármint a szülőnek cipelni, amikor a gyerkőc éppen megunta; arra jobb a kismotor.

Az viszont biztos, hogy nagyon jó minőségű, jól bírja strapát, szerintem több gyereket is bőven kiszolgál. Nézz szét a vaterán, vagy egyéb aukciós oldalakon, mert nagyon szép, lakásban használt darabokat is lehet találni, jó áron. A miénk is ilyen, szinte vadi újnak néz ki, még egy karc sincs rajta, csak én még nem tudom, hogy eladjam-e, esetleg jó lesz a kistesónak...

2012. aug. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!