Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi kell egy bölcsikezdéshez?

Mi kell egy bölcsikezdéshez?

Figyelt kérdés

Sajnos változtak az életkörülményeim és holnap reggel megyek a bölcsibe, hátha felveszik még, mert azt hallottam,hogy van még hely.

Azt szeretném tudni, hogy mik kellenek, váltó ruha, cipő, miket kell bevinni????


Részletesen le tudná valaki irni!


Előre is köszi


2012. szept. 2. 19:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyik napról a másikra nem fogják felvenni van ellötetek nyilván sok várakozó akik régebben jellentkeztek.
2012. szept. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az én fiam 17-én kezd, ebben a bölcsiben gondozási díjat kell fizetni. Neki az alábbiak kellenek (szobatiszta már):


Papírok:

-TAJ másolat

-jövedelemnyilatkozat: a formanyomtatványt a bölcsi adja, mellékletek 3 hónapra visszamenőleg mindkét szülőtől jövedelem igazolás, az én esetemben (mivel 2012.07.05.-ig GYED-n voltam, aztán GYES-n vagyok) GYED-ről igazolás, ezt a munkahelyem adta ki, mert TB kifizetőhely, GYES, és családi pótlék határozat a MÁK-tól

-ki kell tölteni mindenféle nyilatkozatot, ezeket a bölcsi adja

-védőnőtől a bölcsödei gyermek egészségügyi törzslap, kötelező oltások adatlapja

-gyermekorvostól: 3 napnál nem régebbi igazolás, arról, hogy a gyerek mehet közösségbe


Holmik:

-tisztasági csomag: wc papír(-ha nem szobatiszta pelus+popsitörlő, ha szobatiszta, és nem preferálod a wc papírt neki, akkor természetesen popsitörlő), papír zsebkendő, szalvéta

-fogmosókészletről nem nyilatkoztak, de én számítok rá

-benti szandál, kinti zárt cipő. Tőlem kifejezetten kérték, hogy mindkettő, kellően rugalmas talpú legyen, és fogja a gyerek bokáját, továbbá könnyen tudja le-és felvenni. Gumiklumpa szóba sem jöhet!!!!!

-szennyes zsák, ha baleset történne

-4-5 váltás fehérneművel készülök: bugyi+zokni+trikó, ha esetleg baleset érné

-melegítőnadrág: 6db

-vékony hosszú ujjú felső: 8db

-rövid ujjú póló: 8db, nagyon meleg a csoportszoba

-mellény, cipzáras melegítőfelső, pulcsi 1-1-1 db-t állandó jelleggel szeretnék a szekrényében tartani

-alvóspajtás

-cumi+doboz névvel ellátva (a fiam még ragaszkodik hozzá)

-lehet bevinni névvel ellátott előkét, ha szükséges


Ágynemű+huzat+kéztörlő nem kell, azt ad a bölcsi


Hirtelen ennyi jutott eszembe.

2012. szept. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bennünket is felvettek ,holott az utolsó pillanatban szóltam csak,ezt olyan helyen megteszik ahol van még hely.
2012. szept. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Sikeres volt a beiratkozás! :)


Nekünk csak a törzslapot adták, hogy töltsük ki, október 8-án kezdünk, és azt mondta az igazgató, hogy a gondozók mindent el fognak mondani mi kell, m nem!

2012. szept. 4. 22:37

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!