Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen immunerősítőt ajánlanát...

Milyen immunerősítőt ajánlanátok 3 éves, közösségbe járó gyereknek? Mi a vélemény a grapefruit cseppről. Adható gyerekeknek? Vagy esetleg probiotikum, mint immunerősítő?

Figyelt kérdés
2012. szept. 7. 16:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem minden gyerek más, ezért ami az egyiknek használ, nem biztos, hogy a másiknak is. Mi 2. éve a broncho vaxom port adjuk, nem mondom, hogy megszűnt a betegség, de ritkább és gyorsabban átvészeli. Azért esett erre a választás annak idején, mert én is utánaolvastam és ennél jóval több szülő írta, hogy használt, mint hogy nem. 4,5 éves kislány anyukája.
2012. szept. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én eddig a Béres cseppet adtam, (elkezdtük szedni az ovi előtt 6 héttel, ahogyan azt a tájékoztatóban javasolják), de az ég világon semmit nem ért. Bementünk az ovi kertjébe-tehát nem a terembe, zárt helyre- egy órára ismerkedni az ovikezdés előtti héten, és már aznap este piros lett a torka, másnap már az orra is folyt. Így abbahagytuk. Most Multi tabs immuno kid-et szopogat el minden reggel, és ebben van minden bizadalmam. Egy hét lement, és nem kiabálok el semmit....... (de még azt is lekopogom)
2012. szept. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

én is multitabs immuno kidet adok a fiamnak,de nem minden nap csak kétnaponta.ha beteg,akkor kapja naponta+c vitamin

most két napja folyik az orra,de a torka nem piros,nem köhög csak nagyon ritkám,kedve jó,eszik,iszik,de most naponta kapja.eddig bölcsibe járt,hétfőn kezdi az ovit.bölcsiben sokat volt beteg,mindent kipróbáltunk,de tényleg mindent,nem lett jobb.remélem most már erősödött egy kicsit,és jobb lesz az ovi

2012. szept. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A multitabs immuno kid hány éves kortól adható és milyen árban van?
2012. szept. 7. 19:42
 5/6 anonim ***** válasza:
3 éves kortól és 30 szem 3200 körül van.elég drága,de nekünk bevált.ha meg tényleg 2 naponta adja az ember,úgy nem vészes.az én fiam csak 14 kiló,azért is adom csak kétnaponta
2012. szept. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mint az első hozzászóló szintén a Broncho Vaxom immunerősítőt használjuk. Bevállt. Tavasszal kapott egy kúrát a kisfiam. Most lett ovis szeptemberben így most is elkezdünk egyet.

Nem olcsó.

2012. szept. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!