Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikor lesz már, hogy szol,...

Mikor lesz már, hogy szol, hogy lesz pisi, kaki?

Figyelt kérdés
Pár napja próbálkozunk leszokni a pelusrol, de állandoan bepisil, legalább 1x mondaná meg, hogy pisi lesz, úgy orulnék. meddig tart ez?
2012. szept. 8. 14:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Az enyém 3 éves múlt 1 hónapja és még most sem szól hogy pisilnie kell, hanem kijelenti. Anya megyek pisilok.Éjszakára pelus mert összepisilné az ágyat sőt ha megyünk valahová boltba stb... akkor is adok rá pelust..mostanában gyakran csinálja azt hogy üres a pelus nem pisil bele hanem megvárja míg haza érünk és amint le vettetük a pelust már megy is ki, és fogja a kukiját mint a nagyok és pisil kinn a gyepen. Azt tudom hogy nem lehet erőltetni a dolgot mert akkor az ellentetjét teszi. 3 hónapja nem tudtam rávenni semmivel hogy ha kakilnia kell akkor üljön rá a bilire inkább napokig nem kakilt vissza tartotta, most meg van mikor szó nélkül rá ül , van mikor az udvaron pottyantja el és késő bilire ülnie.
2012. szept. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

enyém nemsokára 3 lesz és még mindig nem szól.

fél éve szobatiszta, bemegy a wc-be és pisil... de véletlenül se szólna nekem. azért ez kakinál elég rossz szitukat szül mert azt hiszem, hogy ki tudja törölni magának hátul is...

pár nap után csodákat azért ne várj :)

2-3 hét...

2012. szept. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mennyi idős?
2012. szept. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
27 honapos kislány
2012. szept. 8. 22:52
 5/5 anonim ***** válasza:
Lányom 2 éves ugyanigy vagyok vele mint te a lányoddal hoppá és ennyivel el van intézve :(:(
2012. szept. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!