Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Én hordom suliba az elsős...

Én hordom suliba az elsős húgom, de alig bírom felkelteni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Ha nagy nehezen felébresztem, visszaalszik. De ő még reggelizni akar (suliba visz,meg kap is), mesét nézni. Kikészít reggel. De betegnek is szereti tettetni magát.

Hogy kezeljem? Hogy keltsem,vagy mit csinálhatnék vele?



2012. szept. 11. 21:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Te hány éves vagy? Miért nem a szülei gondoskodnak róla?

Valszeg téged nem vesz komolyan.

2012. szept. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Keltsd fel, rakj ki neki ruhát, hogy vegye fel, reggelit is készíts neki meg minden és ha visszaalszik vidd be úgy a suliba ahogy van. Azután majd fel fog kelni rendesen és felöltözni, hidd el.
2012. szept. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szeret suliba járni?
2012. szept. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szeret suliba járni. Köszönöm az eddigi válaszokat, amúgy 16 vagyok. Anyum nagyon korán megy, ezért viszem én.
2012. szept. 12. 06:28
 5/6 anonim válasza:
Este keszitsetek ki a holmijat, és a szokásosnál jóval korábban küld aludni, persze nyafogni fog. De,ezt teljesen normális, valószínüleg zsarolni fog, hisztizni. De, határozottan mond meg neki, ha másnap reggel ügyesen felkel, akkor aznap nem kell korán ágyba mennie... S, ezt napi szinten határozottan tarsd is be vele. Igy ha este még tv-ne vagy valami, akkor ahoz neki is teljesíteni kell reggel... Egyébként, a szervezetének valószínüleg több az alvás igénye, mint amit ideje van aludni. S, hogy az iskolai teljesítménye jó legyen, ahoz pihentnek kell lenni. Rangsorolni kell, hogy egy laza film vagy mese a fontosabb, vagy a jó jegyek...
2012. szept. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
mennyit alszik a hugod?csak azért kérdem,mert általánosban nekem is volt egy osztálytársam,aki éjfélig nézett tévét már elsőben,Dáridótól kezdve a Titanicig mindent végignézett,suliban órán meg elaludt
2012. szept. 16. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!