Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 5 éves kislányom mind 2 fülét...

5 éves kislányom mind 2 fülét felszúrta ma a doktornő, mert be volt dugulva, meg gyúlladva. Megsüketülhet a lányom?

Figyelt kérdés
Azt mondta,ha nem szúrja fel,akkor ráhúzódhat az agyára és agyhártyagyulladást kaphat tőle!De viszon most anyósom azzal idegesít,hogy a gyerek meg fog süketülni!Ez igaz?
2008. máj. 15. 13:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nekem is szúrták fel a fülemet, még a 80-as években, olyan 2-3 éves lehettem. Pedig az ugyebár már húszon valahány éve volt, nem ilyen korszerű cuccokkal, mint amiket most használnak a dokik. A hallásom tökéletes.

Jól tetted, hogy hagytad, hogy felszúrják. Tényleg komoly gondok lehettek volna belőle, ha nem szúratod föl.

Édes az anyósod......

2008. máj. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne idegeskedj,nem fog megsüketülni.Akkor nagyon sok ember süketen szaladgálna,mert sok embernek,gyereknek szúrták már fel a fülét.

ha az megnyugtat,hívd fel az orvost,és kérdezd meg töle.

2008. máj. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Annyi gyereknek szúrták már fel a fülét... Ne félj, nem lesz semmi baja. Gondolod, hogy az orvos ezt csinálta volna, ha a hallását veszélyezteti ezzel? Pláne úgy, hogy ezt nem mondja. Sajnos ezt nagyon sok gyereknek kell elszenvedni. De ha aggódsz, kérdezd meg a gyerekorvost, hogy milyen kockázatokkal jár ez.
2008. máj. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam,de anyósom annyira bele ültette ezt a fülembe,nagyon ideges lettem!Mostmár megnyugtattatok.Köszönöm!
2008. máj. 15. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!