Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tudtok nekem ajánlani megfelel...

Tudtok nekem ajánlani megfelelő tudással rendelkező homeopata gyerekorvost Budapesten, vagy Pest megyében?

Figyelt kérdés
Olyan orvost keresek, akinek tényleg nagy tapasztalata van, mert annyi orvos van felsorolva a neten, de nem tudom melyik a jó. Köszönöm szépen.

2012. szept. 12. 15:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Én a mi háziorvosunkat jó szívvel ajánlom: Dr. Pálos Judit, Újpesten, a Király utcában rendel.

3 saját gyereke van, középkorú, nagyon tapasztalt, higgadt nő.

Nem az a bazsajgó-nyájas típus, de nagyon alapos.

Nem botcsinálta, hanem végzett homeopata orvos, ráadásul nem a boiron gyorstalpalóját végezte, hanem a teljes homeós kurzust.

2012. szept. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :-) utána nézek a neten. Sajnos a mi háziorvosunk is homeopata orvos, de hozzá nem vinném, nem igazán érzem őt tapasztaltanak, ő is gyorstalaplós tanfolyamosnak tűnik :-) Mégegyszer köszönöm szépen.
2012. szept. 12. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!