Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hány éves kortól várható el...

Hány éves kortól várható el egy gyerektől, hogy ne fingorásszon hangosan? Tehát ha néha-néha kicsúszik egy hangos, az oké, viszont igyekezzen az ilyesmit hangtalanul elvégezni.

Figyelt kérdés
2012. szept. 14. 09:54
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
És mégis hogyan végezze el hangtalanul?Azt nem ő irányítja...
2012. szept. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%

Nem tudom, én már 35 éves vagyok, és nyilván munkahelyen, buszon stb. igyekszem hangtalan galambokat eregetni, de otthon nem fogom vissza magam a fiam és a férjem előtt.

Gyerekkoromban ki kellet menni a fürdőszobába ha jött a szellentés, ezt már akkor is hülyeségnek tartottam.

2012. szept. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Inkább ez jöjjön ki, mint az orvos. Lényeg, hogy ne fájduljon meg a hasa, csak azért, hogy ne legyen másoknak kellemetlen. Megpróbálok nem nevetni rajta, hogy ne legyen játék, csak olyan hétköznapi dolog, mint a tüsszentés. Mondom, hogy egészségedre, és annyi! Majd ha nagyobb lesz, nem fog "koncertezni" az biztos.
2012. szept. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Csak mert én bármikor tudom hangtalanul végezni.
2012. szept. 14. 10:12
 5/9 anonim ***** válasza:

gondolom akkor nem gyerek vagy.....legalábbis nem 1-2-3-4éves,aki még nem tudja visszatartani.És nekik nem is kell,mert tényleg megfájdul a hasuk..stb.

Egyébként kiváncsi lennék neked hogy sikerül hangtalanul,ahogy irtad...akkor az vagy lével jön,vagy befele durran el de komolyan...hihetetlen.....

2012. szept. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nagyon egyszerű, csak gyakorolni kell.

Rá lehet érezni. Összeszorított fenékkel, hogy lefelé menjen lefojtva, finoman, óvatosan, apránként kiengedni.

2012. szept. 14. 22:51
 7/9 anonim ***** válasza:
:D :D hát ez kész...nem semmi vagy...
2012. szept. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Mondd neki hogy diszkréten távolítsa el kissé egymástól a farpofáit ha érzi az ingert, hogy nem jöjjenek rezgésbe, tehát ne keltsenek hangot.
2012. szept. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

a választ sajnos nem tudom, az én 3 éves lányom olyan hangosakat ereget hogy csoda hogy a szomszéd nem jön át :D


ja, és én is tudom hangtalanul. :-) szóval igazat adok a kérdezőnek,lehet. Nekem a hangos eregetés nem jön össze csak ritkán.

2013. márc. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!