Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hol tudnék vastag hálózsákot...

Hol tudnék vastag hálózsákot venni megfizethető áron?

Figyelt kérdés

az aukciós oldalakon állandóan nézem,de persze nincs mikor kéne...van,de 7-8 ezerért,annyit meg nem adok érte,max 5ezret postával mi új.Lehet használt is persze,de nem 5 ezerért.Van rengeteg szép,és olcsó is,de kis méretekben sajnos.110 cm-es kellene a fiamnak,ez a paplanos,a lényeg,jó vastag legyen.

Nem tudtok esetleg olyan internetes oldalt,ahol hálózsákok vannak,és tudnék rendelni?


2012. szept. 14. 23:14
 1/9 anonim ***** válasza:
2012. szept. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszi vicces...5 ezerért mondtam max,meg nem katonai hálózsák kell...
2012. szept. 14. 23:18
 3/9 anonim ***** válasza:

Sok okosat nem tudok mondani, csak annyit, hogy vadászni kell. Én is azt csinálom mindig, turikban, neten, így mindig van. Lányomnak is kb ekkora van, bár lehet, hogy ő még kisebbet hord.

A teszveszen mindig van egy készítő, aki kb 3500-ért varr méretre is újonnan. Azt nem találtad meg?

Na, itt is van, ez nem jó?

[link]

2012. szept. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszi!igen,ezt is láttam,csak ezzel az a gondom,hogy nem tudom mennyire vastag,mert ugyanilyet rendeltünk tavaly,nem ettől az eladótól,de ugyanez volt,csak a szafaris mintával,és egyáltalán nem volt vastag :S pedig azt irta jó vastag,hát jól alá kellett öltöztetni még a fiam....ezért lenne jó tényleg ez a paplanos.
2012. szept. 14. 23:36
 5/9 anonim ***** válasza:
Ikeában nézted? 3000-5000-ig van az ára. Sajnos méretet nem tudok, de lehet érdemes megnézni..
2012. szept. 15. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Budapesten éltek?

Ha igen, van a keletihez közel a Rákóczi úton egy baba-turi, ott szoktam látni, kg-os áron.

2012. szept. 15. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi lányok!Nem Budapesten élünk,hanem Miskolcon,igy ikea meg ezek kilőve.Sikerült végül a vaterán 2-t is vennem,igaz az egyik nem paplanos,de 590 ft-rt megnyertem,viszont a posta 990,de igy se olyan drága,a másik egy paplanos,annak viszont van valami sárgás folt a nyakán,elvileg kijön(remélem),de ez 3 ezer ft+posta volt....

Irtatok is 2-en privibe hogy lenne eladó hálózsák,nem is 1,és paplanos ráadásul.Olyan ideges lettem mikor olvastam most,hogy miért nem voltunk itthon pont ma,vagy legalább net lett volna,de este jöttünk haza,és csak most olvastam akik irtak hogy lenne....hát ez az én szerencsém...Azért köszönöm nektek!!! :)

2012. szept. 15. 23:48
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekünk egyetlen egy paplanos zsákunk volt (vagyis még van), de megmondom őszintén, nálunk télen, éjjel a lakásban 19,5 fok van, és ha csak egy body volt a gyerekeken, akkoris melegük volt benne. A zsák amúgy ujjatlan.

Én turiban szoktam kifogni, plusz kint a lomis piacon, pár száz forintért van. Nekünk 116-os a legnagyobb, ezt 300 ftért vettem a piacon. Bababiziben is vettem, ott 98-104es volt a legnagyobb, igaz, csak rózsaszín, csajos volt, de nem érdekelt, örültem, ha kaptam hálózsákot ekkora méretben.

A nagyfiam 4 éves koráig zsákban aludt éjjel, mert a takarót lerúgta magáról. Utána már takarózott, és vissza tudta magát takarni éjjel.

A kistesó 2,5 éves, még zsákozik.. Ő 107 cm magas, és baromi nehéz volt zsákot szereznem. Remélem ez a 116os most kihúzza tavaszig.

2012. szept. 16. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Jó hosszú akkor ha 107 cm :) A fiam addig birta a takarót,amig nem mozgolódott,és nem tudott átfordulni,tehát nagyon rövid ideig...Kipróbáltuk a zsákot,azóta áldom aki ezt kitalálta,még szalad is benne állandóan,pedig 10-20 cm-vel mindig hosszabb ami van.

Paplanos zsákja sosem volt még,kiváncsi leszek rá milyen,remélem beválik,és nem kell aláöltöztetni úgy.Az ő szobájába is 20 fok van télen,max 22.

2012. szept. 16. 00:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!