Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Elöre panirozott gyorsfagyaszt...

Elöre panirozott gyorsfagyasztott csirkemellet és halat is lehet adni a 2 év körüli gyereknek ha most nincs más?

Figyelt kérdés
2012. szept. 16. 10:03
 1/6 anonim ***** válasza:

szerintem lehet

miért gondolod h nem lehet?

2012. szept. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Persze.
2012. szept. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hogyne lehetne! Én mindig betárazok itthonra, 1-2 csomaggal, és ha épp nagyon el vagyok havazva, nincs időm 2 órát a konyhában főzni, akkor csak kiveszem, kisütöm, kis krumplit, vagy rizstfőzök hozzá-és kész is a kajcsi:)
2012. szept. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

nekünk mindig van itthon halrudacska,de csak olyan,ami 100 % halfilé.szereti a fiam.sült krumplival és ketchuppal szokta enni.

csirkemellet is olyat adnék neki,ami ne ilyen összedarált valami,hanem az is 100 %-os csirkemell

2012. szept. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja igen,t az nálunk is alap, h ne valami szójával megtömött vacak legyen. Vagy 4-5 félét kipróbáltam, mire eljutottunk addig, h mostmár csak azt keresem a boltban. Szoktam nézni a hústartalmat, meg hogy lehetőleg magyar termék legyen. (Én szoktam pl. pulykahusis párnácskákat is venni)
2012. szept. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Persze, csak jó minőségű legyen és persze ne minden nap kapjon ilyesmit :)

Mi csak ritkán eszünk ilyesmit, bár imádjuk egyébként.

És inkább kevesebbet eszünk belőle, de az legyen majdnem színhús, ne valami pépből formázott cucc, amibe ki tudja mit raktak bele...

2012. szept. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!