Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hová mentek 2 éves kicsivel...

Hová mentek 2 éves kicsivel hétvégi program keretében?

Figyelt kérdés
Az a bajom, hogy férjem nehezen érti meg azt, hogy gyerekkel sokkal nehezebb kimozdulni! Elfárad séta közben, az állatkertből csak kb. 15 percet bír figyelemmel kísérni, figyelni kell, hogy a bicajosok közös úton, vagy járdán el ne gázolják stb. Tanácstalan vagyok. A játszóterek már unalmasak.
2012. szept. 17. 09:09
 1/7 anonim ***** válasza:

Mi 2 hete a Vasúttörténeti parkban, tegnap pedig a veresegyházi medveotthonban voltunk.

Mindekttő nagyon tetszett, bár az előbbit pofátlanul drágának találom.

A medvefarmot folyamatosan fejlesztik, és abszolút gyerekbarát (leszámítva a méheket, de ahol méz van....).

2,5 éves a kisfiam, de a Macifarmon már tavaly ilyenkor is voltunk.

2012. szept. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem a férjeddel van baj, hanem veled..)

Nekem 16 hós a kisebbik gyerekem, és ha olyan a program, egész napra megyünk, és nincs gond. Babakocsiban elnézelődik, eszeget közben, ha elülte magát,akkor jelez, hogy kijönne, akkor szaladgál, utána eszeget, megint babakocsi, amikor elfárad, ledöntöm a háttámlát, alszik egyet...stb.:) Rugalmasnak kell lenni.


Nemrég voltunk egész nap fürdőben, nyaralni, rengeteg programmal, állatkert, kisvasút, arborétum, voltunk hőlégballon fesztiválon. stb.

2012. szept. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy írtatok!
2012. szept. 17. 10:53
 4/7 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy számomra, ha visít a gyerekem, mert álmos, akkor nem bírok kikapcsolódni! Vittük már egy csomó helyre, de ha nem illett a napirendjébe, vagy unta akkor cse**hettem. :)

Végig visította az egészet, vagy elcsámborgott, így én nézelődni/látni egyáltalán bármit egyáltalán nem tudtam, mert a szemem végig rajta volt. Ez persze a páromnak nem tetszik... azt mondja, hogy nem figyelek! ??? Mondtam, hogy növesztek plusz szemeket, hogy maradjon másra is! :-) Ha kézen fogom a "dedet" akkor is üvölt, mint egy "fába-szorult" és hisztizik is mindezekhez.

2012. szept. 17. 11:00
 5/7 anonim ***** válasza:
én a lányomal legutobb sylvanian familis kiálitás és játszoházban voltam .
2012. szept. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Budaörsi bob-pálya? A 2 évesem teljesen odáig van érte! Párat csúsztok, aztán mellette van egy minigolf pálya, azon is imád piszmogni, megmászni a pályákat stb.

Nekünk marha jó program szokott lenni.

2012. szept. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi 13.48!

Megnézzük! :)

2012. szept. 17. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!