Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Magánbölcsikről, családi...

Magánbölcsikről, családi napközikről írnátok (Budapesten)?

Figyelt kérdés

Mindenre kíváncsi volnék, ha van kedvetek leírni:

-merre van, mennyibe kerül

-milyenek a gondozók, mennyi gyerek van,

-programok, napirend, étkeztetés

-elégedettek vagytok, mi az ami nem az igazi.

Vissza kell mennem dolgozni, szeretnék egy picit tájékozódni. (A munkahelyem belvárosban van, és költözni is készülünk, és szempont lesz az is, hogy hova tudom vinni a kicsit)

Köszönöm előre is, aki tud segíteni.


2012. szept. 24. 14:59
 1/1 anonim ***** válasza:

én kettőt ismerek, a 18.kerületben. a kertvárosban-férjem is a belvárosban dolgozik,kocsival 35 perc,bkv-val max 1 óra-


Kiskópé: nagyon aranyos vezető és gondozó,2 évestől vesznek fel gyereket,szeretetteljes a légkör,rengeteg játék és program. 2 szoba,nagy kert.különörák nincsenek. napi 3500.-,vagy havi 58e. 8-5ig 1 csoport van,max 15 gyerek


kalimpa: szintén nagyon jó hely,itt vannak különórák-angol,sakk pl-itt 3 szoba van,2 csoporttal ez napi 4200.-. ide kicsiket is felvesznek


havit nem tudom,végül mi a kalimpába mentünk a légkör ott jobban tetszett.

2012. szept. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!