Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 6 éves kisfiúnak szeretnék...

6 éves kisfiúnak szeretnék szülinapi ajándékot venni. Többi lent. Mit vegyek Neki?

Figyelt kérdés
Nagyjából mindene meg van. Valami "nagy" (nem méretre) ajándékra gondoltam, amiről elmondhatja kb egy év múlva is, hogy ezt 6. szülinapomra kaptam. Pénzileg nem vagyok megkötve, de pl iphone-t elvből nem veszek. Csak normális válaszokat várok.

2012. szept. 24. 20:47
 1/3 anonim ***** válasza:
vmi sulis cucc? íróasztal, tiniágy, tankönyves polc...
2012. szept. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az én fiam most lego mániás abból jôhet bármi, és azzal nagyon sokágig elvannak. A másik mániája a transformers autók azok is jó tartósak sokoldalúak. Estleg lehetne élményajándék is pl a minicity pesten vagy ha érdekli gyerekdarab igazi színházban. Az én fiam imádja a zenét karácsonyra pl dobszerkót kért és kapott , szerencsére szereti is nagyon:))
2012. szept. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

x-box 360 kineckt

Ugyan én 4 éves gyerekemnek vettem, de a 6 éves keresztfiam olyan szinten imádja hogy nagyon sűrűn itt vannak és 2 órát is eljátszik.Nem csak ül a gép előtt hanem mozog és logikai játékokat csinál.

Én örülök hogy mefvettük,mert 4 évtől felfelé (felnőttek is)mindenki szereti és jót szoktunk nevetni rajta!

2012. szept. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!