Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Erőltessem közel 3 éves...

Erőltessem közel 3 éves gyermekemnél a szobatisztaságot, vagy megvárjam, míg ő szeretné?

Figyelt kérdés
2 éves és 8 hónapos a lányom,de egyszerűen nem haladunk ezzel a dologgal.Gyakran kérdezgetem, mikor a pelust levesszük akkor későn szól, már mikor bepisilt.Várjak még vele?
2012. szept. 27. 08:43
 1/4 anonim ***** válasza:
lányom kt éves zsintén ez van mikor megy oviba? ha nyár utána akkor van még idö ha meg nincs drasztikusan nincs több pelenka csak bugyi egész nap
2012. szept. 27. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én lányom 2 éves és 5hós, mi se haladunk a dologgal, nyáron pedig rengeteget volt bugyiban az udvaron, de bilire, wc-re nem akar ráülni. Vissza tudja tartani, de egy idő után ha nem bírja bemegy. Most pihentetem a dolgot kicsit, mert nem akarom erőltetni - az nem jó. Az én csajszim majd csak nyár után megy oviba, így még van idő, viszont én meg megyek vissza tavasszal dolgozni és a Mamával lesz nyáron. Így nem tudom hogy lesz a leszokás a pelusról.... :((
2012. szept. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Kisafiam februarban lesz 2 eves. Mi ott tartunk, hogy ha nincs rajta semmi, meztelen fenekkel van a lakasba szo nelkul raul a bilire, kakil, pisil. Egyetelen baleset nelkul. De ahogy kisbugyit adok ra vagy nadragot, pelust bepisil es bekakil. Nem erti meg, hogy akkor is kerni kell a bilit ha kisbugyiba van. En ugy dontottem, hagyom meg az egeszet. Pedig nem adtam fel konnyen 3 napig legalabb 30 bugyit mostan es nem tulzok. De egyaltalan nem zavarja. Meztelenul mar nem akarom hagyni mert megfazik. O Aprilisba kezdene majd az ovit es remlem addig sikerul majd a szobatisztasag. Ha nem akkor marad meg bolcsibe szeptemberig. En eroltetni nem akarom es ugy gondolom, hogy majdcsak szobatiszta lesz az sajat tempojaban. Ma reggel is bekakilt pedig mellette volt a bili. :(
2012. szept. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne kérdezgesd, hanem pár óránként vidd el pisilni. Jó, lehet, hogy ez nem szigorúan vett szobatisztaság, de oviba így is mehet, hiszen ott is ez a rendszer. Mi így csináljuk a 2 éves és 5 hónapos kisfiammal, nagyon hamar ráállt, már ritka a baleset. Néha van, hogy az eleje becsurog, de szól, visszatartja, és a többi a bilibe megy. Szerintem egy közel 3 éves kislány képes lenne legalább ennyire.
2012. szept. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!