Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Bölcsis gyermekednek mi lesz...

Bölcsis gyermekednek mi lesz télen a benti ruházata? (Leginkább fiús anyukák)

Figyelt kérdés

Fiam márciusban kezdte a bölcsit, így kimaradt a téli szezon. De beszoktatás alatt láttam, hogy a gondozónők a benti ruházatra rángatják rá az overált. Tehát nincs nagyobb öltöztetés-vetkőztetés. Értem ezalatt pl. szabadidő naci levet, harisnya fel, rá az overál és vissza, ha bejönnek az udvarról.

Így arra gondoltam, hogy alulra lábfej nélküli harisnyát és arra a nyári rövidnadrágokat adom. Talán az valamivel kényelmesebb viselet az overál alatt, mint a mackónadrág.Vagy talán csak a rövidnacit kell róla lekapni, így nem olyan macera, mint a harisnya fel-le.


Volt/van, aki ebből a szempontból így öltöztette/öltözteti a fiát?


2012. szept. 29. 23:15
 1/6 anonim ***** válasza:

tavaly télen még nem volt bölcsis a fiam, csak korábban a lányom és láttam ,hogy tényleg a bentire húzzák nálunk is az overállt. Amelyik fiúcskán volt harisnya akkor annak meghagyták és arra, ha mackónadrág volt rajta akkor arra.

A fiam most bölcsis ugyanitt ,de sajnos nem tűri meg magán sem a harisnyát, sem a lábfej nélküli leggins-féle változatot ,hiába vettem kedvenc-mesehősös verziót is meg nagyonfiúsat is :( így kénytelen leszek tréningnaciban hagyni, majd megkérem a gondinéniket hogy tűrjék be a zokniba aszárát (és igyekszem nem túl bő fazonúakat venni neki) és majd arra kapja az overallt. Ha megtűrné magán a harisnyafélét akkor abban+hozzáillő rövidnaciban lenne bent, vagy fiús legginsben, de így marad a tréningnaci.

2012. szept. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nálunk a bölcsiben úgy csinálták,hogy amíg nem volt annyira hideg,hogy overall kellett,addig begyűrték a benti melegítő szárát a zokniba,arra meg ráhúztak egy másik melegítőt.amikor overall kellett,akkor a benti melegítőre az overallt.arra nincs kapacitásuk,hogy minden gyerekre harisnyát adjanak,bemenetelkor,meg levegyék,ezt meg kell érteni.Az oviban nálunk most kifejezetten úgy kérték,hogy harisnya+rövidnaci.amikor mennek ki,akkor rövidnaci le,bélelt nadrág fel,vagy amikor már tél van,akkor overall fel.így a legegyszerűbb.a lábfej nélküli harisnya is jó,de a sima is rövidnaci alá.
2012. szept. 30. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, hogy nincs kapacitás a harisnya feladásra, levételre. Éppen ezért gondoltam a harisnya+rövidnadrág kombinációt. A rövidnadrágot mégiscsak könnyebb feladni, levenni. Pár másodperc...
2012. szept. 30. 11:01
 4/6 anonim ***** válasza:
Kisebbeknél ment a harisnya + rövidnaci a kisfiúknál, de készülj fel, hogy sok 2,5-3 éves fiú már nem vesz fel harisnyát, mert az lányos. Nálunk is úgy van, hogy a zokniba beletűrik a nadrág szárát, és úgy adják rá az overált.
2012. szept. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
utolsóval nem értek egyet.az én fiam három éves,de simán felveszi a harisnyát.nagyfiúsakat vettem neki,verdásat,pókembereset.tetszik neki.szerintem inkább 4-5 évesen nem veszik fel
2012. szept. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szegényemnek nem lesz sok választása:)Kénytelen lesz megtűrni a harisnyát...
2012. szept. 30. 23:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!