Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Vélemények a Tescos gyereklapt...

Vélemények a Tescos gyereklaptopról? Mától nagyon jó áron van 50% kedvezmény van rá.

Figyelt kérdés
2012. okt. 5. 07:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Melyik? A piros-sárga Első laptopom nevezetű?

Az van a fiamnak, annó mi is hasonló kedvezmények mellett vettük.

6 éves lesz decemberben, mostanában kezdi szeretni a rajta lévő játékok miatt, és most érett meg a betűkeresésre is.

A hangja nagyon vicces, valahogy úgy beszél rajta a nő, mint egy ogre.

Egyébként annyit megér, főleg a mai játékok közt. Ha már csak 1x leköti a gyereket, már megérte.

2012. okt. 5. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igen, piros az alapja. Ebben már nincs sárga szín. De első laptop a neve, úgyhogy egyről beszélhetünk. Kisfiam 3,5 éves. Mivel az apukájának is van laptopja, így persze, hogy neki is kell:-)
2012. okt. 5. 07:35
 3/6 anonim ***** válasza:
Én tavaly előtt vettem az unokaöcsémnek meg az unokahugomnak,még mindig működnek,nagyon szerették.Bár a fiút jobban érdekelte mert már 7 éves volt a lány még 5,őt akkor jobban érdekelte a sminkezés.:) De attól még szerették.Az is piros sárga volt,de szerintem ez is ugyanolyan amit az újságban hirdettek,csak máshogy néz ki.
2012. okt. 5. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mennyi idős a gyereked?

Az "első laptopom" nem ez, amit most reklámoznak, az egy alap laptop :) nincs kijelzője, de nagyon klassz, viszont kicsiknek való.

A mostani az "én kis laptopom" nekem azért nem tetszik, mert nagyon kicsi a "montorja". Az is igaz, hogy csak ilyenek vannak, nem lehet kapni nagy monitorosat...

2012. okt. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Most már megnéztem, miről is van szó. Ugyanilyenünk van, csak a réginek még nem kékes a másik színe, hanem sárga.

Első :)

2012. okt. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bocsi a kérdésért, de én is néztem az újságban, mégis mennyi idős gyereknek való?
2012. okt. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!