Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisfiam Nagy Óvodás lett....

Kisfiam Nagy Óvodás lett. Tudnátok olyan gyermekvitamint ajánlani, ami segít az immunrendszerének, hogy kevésbé legyen beteges mint a bölcsiben volt és még az íze is jó?

Figyelt kérdés
A bölcsiben havonta volt valamilyen légúti megbetegedése. Szeretném ha ez az oviban nem így lenne. A multit@bs immunot próbáltuk már, de nem nagyon ízlik neki.
2012. okt. 6. 19:41
 1/3 A kérdező kommentje:

Ja és a gyümölcsöt imádja, rendszeresen eszi az oviban és itthon is. A bölcsiben is ettek és mégis beteges volt..

Most meg megint taknyos :( Igaz láza nincs...lehet a vitaminnak köszönhetően...

2012. okt. 6. 19:45
 2/3 anonim ***** válasza:
Kisfiamnak a Cebion 2X multi vitamint adom. Ez ugye szirup. Kisfiam nagyon szereti. Azt nem mondanám, hogy nem náthásodik, és nem köhög, de ritkán lesz lázas. Bölcsis korában nem adtam neki semmit, csak a gyümölcs, zöldség.Meg is lett az eredménye, szinte nem is járt az első fél évbe bölcsibe. Március óta ovis. Csak most volt beteg elsőre 2 hete.
2012. okt. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Amikor 2 évig bölcsis volt a fiam,sok mindent kipróbáltam,semmi nem vált be.Szeptembertől ovis,előtte 1 héttel kezdtem el adni neki a Béres cseppet Cebion cseppel,még azóta nem volt beteg.

Persze ez lehet,hogy annak is köszönhető,hogy már megedződött itthon nyáron,és az is sokat számít,hogy nyár elején kivetettük az orrmanduláját,és már kitudja fújni az orrát...

Reggel,este megkapja a teájába a vitaminokat,nem is kell rágcsálnia sem.

2012. okt. 7. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!