Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anna, Peti és Gergő könyvek?...

Anna, Peti és Gergő könyvek? Ismeritek? Szeretitek? Mennyi idős korban értékelik a gyerekek?

Figyelt kérdés
Az Alexandra honlapján 4-8 éves kor van írva. Az korrekt? 4 év alatt nem érdemes megvenni?
2012. okt. 8. 12:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Egyik fiam már 1 évesen szó szerint itta a szavaimat amikor meséltem. Másik 3 éves és szó szerint tojik a mesélésre. Pedig minden nap hallja! Nem érdekli még. Gyerekfüggő. A 6 évesem imádja Anna, Peti,Gergőt!
2012. okt. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

3.5 éves volt a lányom amikor kiveszegettük könyvtárból de annyira nem érdekelte hogy meg is vegyem . napközben olvasgattuk mert esti mesének nem passzolt a sok kép miatt érdeklődőbbé vált . egy betegség hosszabb ágynyugalom elrendelésekor jól jön .


8 évest meg tuti más érdekel ahhoz túl egyszerü .


inkább a mindenre kíváncsi 3 és 5 éves korosztályt írnám de maximálisan gyerekfüggő a dolog.

2012. okt. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
A lányom kb 1 évesen rászokott a Bogyó és Babócára (könyv), aztán olyan 16 hónapos kora körül próbáltam az Anna,Petit. Akkor még csak 1-2 mese idejére kötötte le. Most 19 hónapos, és ha leülünk olvasni, egy egész könyvet végighallgat, annyira szereti. :)
2012. okt. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Bogyó és Babóca dvd 1 éves kortól lekötötte. Most 2 éves lesz, és hozza az Anna, Peti és Gergő könyvet. Nem igazán az köti még le, hogy olvasok belőle, hanem a mutogatás. Hol a labda? Hol a tűzhely? stb... Néha meg ő mutogat, magyaráz a képekről.
2012. okt. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
49%

Én nem veszem meg a fiamnak, ugyan tudom nagyon népszerű, de nagyon nem tetszenek a rajzok. Én inkább a hagyományosabb meséket vettem, szép rajzokkal. Nagyon változó hogy mit szeret és mit nem.

Egyébként ismerem és ha tetszene, simán megvenném a most 17 hós fiamnak.

2012. okt. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nekem mind a két gyerek kb. 2 éves korától érdeklődött utána.
2012. okt. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Imádják a gyerekek kb kétéves kortól. A pszichológusok is azt ajánlják, hogy a való életből vett mesék legyenek a legelsők. Nyolcéves szerintem már komolyabb mesékre vágyik...
2012. okt. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Köszi, remélem, írnak még!

Figyeljetek már, most nézem az Alexandra honlapján, azt írják, hogy 230-260 oldalasak! KOMOLYAN???

(Külföldön élünk, azért vagyok ilyen tájékozatlan...)

2012. okt. 8. 13:19
 9/17 anonim ***** válasza:
Igen, de van olyan oldal, ahol 1-2 sor van csak. :)
2012. okt. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Ja, ééértem! Akkor így lehet, hogy egyszerre végighallgatja a gyerek az egész könyvet! Azt hittem, valamit elírtak, dehát a súlya is stimmel ennek megfelelően... Na de így már világos, köszi szépen! :)
2012. okt. 8. 13:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!