Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Valaki hasonló szobatisztasági...

Valaki hasonló szobatisztasági problémával?

Figyelt kérdés

Több mint egy éve próbálom a wcre szoktatni kisfiamat.

A pisivel sosem volt gond elmegy magától,vagy szól.

De állandóan bekakil nem akar a wc-re ülni.

Mostanra 3 és fél éves,és sajnos odaáig jutottunk,hogy visszatartja úgy,hogy nekem fáj és sajnálom szegényt.De már nagyon tehetetlen vagyok oylan sokmindent kipróbáltunk már.

Állandóan bekakil,és ha visszatartja kijön egy kicsi a többi meg bent marad..ez nem egészséges:(

Valaki esetleg volt hasonlóképpen?Mi segített.?Nem tudom már mit tegyek.



2012. okt. 11. 10:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Bilibe sem sikerül? A kaki a fiamnak is eleinte a gatyába ment, amikor már nem volt pelus. Én hagytam, a gatya felfogta a dolgot, és az elején még nem ismerte fel az ingert, hogy kaki lesz. A pisi meg már sikerült a bilibe. Aztán, amikor már tudta kontrollálni, a kaki is a bilibe ment, anélkül, hogy erőltettem volna. Én úgy voltam, inkább kakiljon a bugyiba, minthogy szorulásos legyen. Környezetemben volt másoknak hasonló, gondjuk, hogy szobatisztaságra szoktatáskor szorulásos lett a gyerek. A fiam oviban meg nem szokott kakilni, hanem este itthon.
2012. okt. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Az a baj,hogy pl. a bilire sosem ült rá.

És nem lenne ez nálam sem nagy gond hogy bekakil.de ezt több mint egy éve csinálni..és most hogy vissza is tartja..hát ez már nem elnézhető dolog.

És az a baj hogy mindíg máskor kakil nem is tudnám ráültetni a wc-re.

2012. okt. 11. 12:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!