Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 és/vagy 4 éves gyerkedet...

2 és/vagy 4 éves gyerkedet miként öltöztetted a héten? Sima farmer vagy bélelt naci? Fölülre mit adtál?

Figyelt kérdés

2012. okt. 11. 19:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
4 éves a fiam, tréningnaci, zokni, edzőcipő, trik,ó póló, vékony pulcsi, tréningfelső és őszi kabát, reggel sapka. délután a napsütésben levettem a kabátot, de kb fél órára csak.
2012. okt. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

2 és 5 évesek.

2 éves: legging+gatya, felülre body és egy kis ruha. Olyan kabátja van ami vékony, de bele lehet cipzározni egy pulcsit+ reggel egy pulcsit is adtam rá (délután meg levettem a leggingset)

5 éves: bélelt gatya, rövid ujjú arra egy hosszú ujjú felső és szintén egy pulcsis kabát. (délután melege volt a bélelt gatyában)

2012. okt. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
4 évesre vastagabb melegítőnadrág, trikó, vékony póló anyagú hosszú ujjú, melegítőfelső, őszi polár béléses kabát és sapka.
2012. okt. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

2 éves múlt a kislányom.


Rövid újju body, vékony hosszú újju pulóver, téli kabát, bélelt nadrág, vastagabb zokni, sportcípő, sapka, kendő. Családi napközibe volt ma délelött, így vittem még egy mellényt Neki, hogyha kiviszik őket.

2012. okt. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

4 éves lányomra ma harisnyát és vékony hadrágot adtam (vittem egy szoknyát, oviban bent harisnyában és abban volt), trikó, vékony pulcsi, mellény, vastag pulcsi és átmeneti kabát.

2 éves fiaimra harisnya és sima nadrág, hosszú újjú body, vékony pulcsi, vastag pulcsi, átmeneti kabát.

És persze mindenkire sapka, reggel még polár, délután már vékonyabb (nem nyári).

Elgondolkodtam amúgy, hogy holnap ha 5-6 fok lesz reggel, akkor alulra csak a vékony pulcsi és mellényre télikabátot adok a lányomra.

2012. okt. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
majdnem 4 évesem van. Egyszerű melegítő naci, póló, pulcsi, tavaszi bélelt kabi, sapka, zokni. Trikót majd csak akkor kap ha nagyon hideg lesz. Oviba meleg van, kint az udvaron meg rohangálnak, így ott sem fázik.
2012. okt. 12. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2012. okt. 12. 08:09
 8/11 anonim ***** válasza:
4 évesre farmer, zokni, sportcipő, póló, pulcsi, őszi kabát, sapka.
2012. okt. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

4 és 2 évesek:

Zokni, őszi cipő

Melegítő, a kicsinek bélelt nadrág

trikó, hosszú ujjú póló, kötött mellény

őszi kabát, sapka

tegnap kértek kesztyűt is (de egy gyereken látták és őt utánozták)

2012. okt. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

2 és 4 évesek a gyerekeim. A héten így öltöztek:

- trikó, bugyi (nagyon) / body, pelus (picin)

- zokni

- sportcipő

- farmer (nem bélelt)

- hosszú ujjú, de vékony anyagú póló

- pulcsi

- pufimellény

2012. okt. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!