Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Megvettétek már télre a...

Megvettétek már télre a lábbelit? Mennyivel nagyobbat választottatok?

Figyelt kérdés
2012. okt. 15. 11:59
 1/2 anonim ***** válasza:
még nem, elvileg nov. elejéig jó idő lesz, majd akkor. én vastag zoknira próbálom majd, úgy + 1 centi, vagyis beférjen az ujjam a cipő és a fiam sarka közé. eddig mindig így vettünk cipőt neki, mindig kibírt 1 szezont, tavaly és előtte vmi csoda folytán kettőt is :)
2012. okt. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, vagyis nem. Szóval február-március környékén volt egy szezonvégi kiárusítás az egyik nagy hipermarketben, fél áron voltak a csizmák-bakancsok, így akkor vettem neki egy 24es hótaposót, és egy 24es bakancsot. Hihetetlen, de tavaly ősszel 22es volt a fiam lába, tavasszal már 23mas cipőt hordott, a szandija is 23mas volt (az van most bent az oviban neki), és még mindig jó a tavaszi 23mas cipője, így azt hordja most. Úgyhogy szerintem a 24es csizma is jó lesz (már rápróbáltam, bő 1 centivel nagyobb a lábára most mindkettő).
2012. okt. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!