Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit szóltok ezekhez a játékokhoz?

Mit szóltok ezekhez a játékokhoz?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2 éves, most jelenleg a babázás és a takarítás nála a sláger.


Egyébként ha tudtok olcsóbban,vagy jobb játékokat,ami hasonló,linkeknek örülnék:)


2012. okt. 15. 14:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Neki nincs ilyen babakonyhája. Én vettem bababoltba kb 1 000 ft edényeket, meg van itthon egy kis asztalka és elvan vele, gombokat festettem rá, mintha sütő is lenne. Ilyen takarító dolgot sem vennék, mert ugyis azt szeretné használni, amit te.
2012. okt. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én is csak azt tudom írni mint az első v.


bár ha van ennyi pénzed akkor vedd. sztem is haszontalan és müanyag sok pénzért.

és azzal akar Ő is játszani amivel Te. akkor lehet jó ha ott van a játékkonyha ahol Te főzöl és akkor babázik amikor Te . takarít amikor Te. stb.


takarítócucc a 100-as boltokban is van kispartvis kislapáttal müanyag vödröt meg a spar-tól kezdve a nápolyis vödrön át mindenhonnan szerezhetsz .

a baba szett ugyanígy van nem tudja még szerintem rendeltetés szerüen használni a millió kiegészítőt és sok helyet is foglal ..


nem venném meg volt a lányomnak hasonló de mindig az kellett ami az igazi . az igazi fakanál igazi lábossal tetővel . inkább müanyag ételt v. filcételt vettünk az ikeából.

2012. okt. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A babázós szerintem nagyon jó (de csak akkor, ha az asztalt amúgy is tudja használni, elég magas, máskülönben nem ér semmit), a másikkal ott a baj, hogy mindennek helye van, ahova tuti, nem fog visszakerülni "magától".

Nálunk a elektromos porszívóm (le van rövidítve a szára) a tuti, inkább nektek is egy babporszívót ajánlanék.

2012. okt. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekünk van/volt mindkettő.A babázós, annak ellenére hogy szeret babázni nem jött be.Viszont a takarítós az nagyon jó!!Az egyik olyan játék amit örülök hogy megvettem.A babázós készletet azóta eladtam.Nem is baj.A babázást jobban szereti végezni saját ágyában.
2012. okt. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!