Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 éves kor körüli gyermeknek...

2 éves kor körüli gyermeknek milyen hordozót (kendőt, kengurut) vennétek?

Figyelt kérdés
Egyáltalán erre a korra is van még? Gondoltam például kirándulós helyzetekre, ha a kicsi elfárad, nem vinnék magammal babakocsit, de persze más helyzet is előfordulhat.

2012. okt. 15. 17:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia. Van, hati hordozo-mei tai. Az en fiam 2,5 eves, es varrtam neki. Tudok neked is ha kell, irj privit.
2012. okt. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekünk fémvázas háti hordozónk volt anno régen. Mindenhova el tudtunk jutni vele
2012. okt. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A mei-tai-t ajánlom
2012. okt. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Jégtánc ***** válasza:

Fémvázas háti hordozó nagyon praktikus:)


[link]

2012. okt. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

mei tai vagy ssc(csatos hordozó)

szerintem azért lehetnek kényelmesebbek mint a vázas mert a gyerek súlypontja közelebb esik a Tiédhez, "együtt" mozog veled, neki pedig azért mert térdhajlattól térdhajlatig alá van támasztva.

2012. okt. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a válaszokat. :)
2012. okt. 16. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!